uaru

Яким повинен бути манікюр нареченої

Наречена… Саме тільки слово втілює абсолютну ніжність та красу. Кожна дівчина хоче, щоб було все ідеально в день весілля, і дуже важливу роль відіграє манікюр нареченої. Манікюр служить не доповненням образу нареченої, а невід’ємною частиною, необхідністю. 
Ніжні руки нареченої, а тепер ще й з прекрасною обручкою просто заворожуватимуть погляди гостей, які оцінюватимуть образ ніжної красуні до найменших дрібниць та в додаток до них і фотографи збережуть все на фотографіях. Тому потрібно підшукати хорошого майстра з цієї справи завчасно і підібрати своє ідеальне оформлення для нігтів.

Розглянемо детальніше варіанти весільного манікюру

  • Манікюр молодої повинен підходити до плаття, до зачіски та завершувати задуманий образ нареченої.
  • Більшість спеціалістів радять зупинитись на середній довжині нігтів, адже така практичність допоможе зберігати впевненість у собі. 

  • Зазвичай обирають ніжний французький манікюр і доповнюють його стразами, блискітками, візерунками та ін. Є ще модним нарощування нігтів, але щоб зробити такий вибір краще порадитись із спеціалістом. Наречені, які бажають виглядати вишуканими та романтичними обирають манікюр з мереживом, схожим до візерунку плаття. А впевнені в собі дівчата можуть сміло обирати манікюр з деталями скульптурного ліплення. Таке об’ємне оформлення нігтів переважно розмальовується певними, узгодженими кольорами та виглядає неперевершено. Це дійсно витвір мистецтва на ваших руках, який нікого не залишить байдужим. 

  • Ще кольори. Кольори манікюру для нареченої переважно підбирають ніжно-пастельні, але якщо можливі варіанти яскравих тонів - тоді без вагань! Це стосується різних випадків, одним з таких є той, коли весілля організовують в певній обраній колірній гамі. Такі весілля вже довгий час не втрачають свою популярність.
  • Зверніть увагу, при виборі спеціаліста, знавець своєї справи зекономить Ваш час та Ваші нерви! 

Потрібна допомога в організації весілля у Львові? Завітайте до івент-агенції "Clevent".

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!