uaru

Як зекономити весільний бюджет

Питання економії весільного бюджету стоїть дуже гостро на сьогоднішній день.  Мені, як весільному організатору, взагалі слово «економія  весільного бюджету» не дуже до вподоби. Та не тому , що весільний бюджет зменшує гонорар агенції, а тому, що звикла пропонувати професіоналів, які не можуть коштувати дешево. Хочу зразу пояснити  що я буду вкладати у слово «ЕКОНОМІЯ».  Економія - це не дешеві послуги, а хороші пропозиції, пакети, акції, які пропонують професіонали. А також  певні нюанси, які зекономлять вам кошти.

Отже:

1. Дата весілля:  Якщо святкуєте весілля не у суботу - це дешевше, якщо у будній день - це значно дешевше. Для прикладу: фото та відео зйомка, ведучий, музиканти коштують дешевше на 10- 20 %.

Оренда залу, обслуговування в ресторані дешевші на 5 %.

2. Ресторан: Замовляйте банкетне меню з розрахунку, що мінімум 10 % не прийдеЩоб не хвилюватись про те аби когось не залишити без його місця за бенкетним столом, дайте завдання своєму весільному координатору обдзвонити гостей напередодні, не раніше , ніж за два дні до весілля. Примітка: повний розрахунок з рестораном здійснюється за день до весілля.

Думаю американський чи європейський варіант також більш бюджетний (коли страви подаються поступово, як вечеря в ресторані). Але ми ще не готові ментально та психологічно відмовитись від столів, що гнуться від десятку стравJ

3. Ведучий: зекономити на ведучому можна коли святкуватимете у будній день, а також коли зменшите кількість годин його роботи(це буває рідко та варта спробувати).

4. Музиканти: надзвичайно люблю живий звук, професійних музикантів, та все ж таки при необхідності  зекономити шукайте професійних лабухів чи ді - джея. Але при умові забезпечення ними хорошого звуку.

5. Фото відео зйомка: Якщо працюватимете з студією, яка пропонує в комплексі  і фото і відео - це буде дешевше. А також можна шукати сімейну пару, котра надає необхідні Вам послуги по зйомці. Оскільки гроші йдуть в єдиний сімейний бюджет, завжди можна сторгуватись. А також слідкуйте за різноманітними акціями та творчими проектами цих людей.

Ще одна цікава ідея: на сьогоднішній момент є багато молодих, не дуже досвідчених фотографів чи відео операторів, які мають справжній талант. Але через невелике весільне портфоліо, вони не мають багато замовлень. І , звісно, ж працюватимуть за доволі невеликі гонорари лише для того, щоб мати матеріал для наповнення власного портфоліо!  Застереження: зробіть пробну зйомку, будьте обережні, якщо ви не маєте так званого шостого чуття на таких людей, краще не ризикувати.  Найкраще таких людей шукати по рекомендації професіоналів, які ведуть курси фото та відео школи. Вони точно можуть розгледіти в своїх учнях таланти.!

6.Декор та флористика:

Декоратори: замовляйте ці послуги у людей, котрі мають великий власний реквізит. Тоді вам не прийдеться переплачувати за оренду. Завжди дешевшим буде  декор  чи його елементи, які вже створені та існують на даний момент. Тоді іде прокат. Але не слід забувати, що це не буде ексклюзив. У такій ситуації просіть декоратора принаймні попрацювати над колористичними акцентами.

Флористи: здешевити цей пункт можна єдиним шляхом: вибрати сезонні квіти.

7. Розписка та виїзна церемонія:

РАГС Офіційно реєструйте шлюб в районному РАГСі, це дешевше на 200 грн. ( копійка гривню береже).

Виїзна церемонія: виберіть  місце на природі, де є красиве дерево для прикладу, задекоруйте його цікаво - ось вам економія в пару тисяч гривен  на весільній арці з квітами.

Наша агенція незабаром почне реалізацію нового проекту, який власне розрахований для того, щоб зекономити на церемонії, але при цьому мати ідеальну картинку. Оскільки сума витрат на церемонію буде рівномірно розподілятись на кількість учасників, то ви матимете чудову пропозицію!

8. Весільне плаття: беріть на прокат

9. Гості: запрошуйте лише самих близьких

10. Шоу програма: якщо нема грошей на хорошу програму, візьміть веселого, професійного ведучого, бажано учасника КВК команди чи гумористичного проекту.

Шукайте керівників державних студій чи гуртків під вашу концепцію весілля( музиканти, танці, оригінальний жанр, ковалі, розпис по шклі…….) Вони з задоволенням покажуть своє мистецтво, повірте, таланту у них не займати!

Ну і під кінець, на чому не варто економити - це на координаторі вашого весілля! Тут без варіантів. Він контролюватиме та пильнуватиме в декілька раз пильніше все те , що ви собі наекономилиJ

З любов’ю та повагою до моїх підрядників та наречених Олеся Добрянська.

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!