uaru

Як правильно підібрати команду для свого весілля?

Весільні фахівці, яких ви наймаєте для роботи на своєму весіллі - це ті люди, від яких безпосередньо залежить якість вашого свята. Фотографи, відеографи, координатори, декоратори, стилісти, візажисти, водії, ведучі ...

Якщо у вас буде огріх у виборі якогось спеціаліста, це негайно дасть про себе знати. Тому до підбору людей, яким ви довірите найважливіший день у вашому житті необхідно підходити з особливою відповідальністю.

Я виділяю кілька характеристик, за якими можна оцінити весільного фахівця:

Професіоналізм

Весільний фахівець повинен бути професіоналом у своїй справі. Його роботи скажуть вам про нього багато, його мова - ще більше. Слухайте, що і як говорить людина. Чи володіє вона необхідною інформацією, яка стосується його сфери діяльності. Чи відчуває себе впевнено, висуває  свою професійну точку зору, або ж погоджується з усім , що ви йому скажете .

Професіонал в переважній більшості займається одним напрямком, а не всім і одразу.

Уникайте ПСЕВДООРГАНІЗАТОРІВ ( хто це? Читайте тут)

Пунктуальність

Весільний фахівець повинен бути пунктуальний. Як і на ваших зустрічах, так і при видачі вам результатів роботи. Якщо у нього в розкладі хаос, він постійно поспішає, біжить, спізнюється, не факт що і свою роботу він зробить без метушні і вчасно. Завжди прописуйте терміни, і штрафи в разі їх порушення .

Адекватність

Весільний фахівець повинен бути адекватний. З цим часто бувають проблеми. Дивіться, як веде себе людина. Якщо йому тисне корона і він постійно на зустрічі розповідає який він першокласний і яка в нього техніка, при подальшій співпраці вам може бути складно з ним домовитися. Якщо вам попався такий кадр, обов'язково прописуйте всі домовленості. Інакше може трапитися, що за якісь речі, очевидні для вас, у вас попросять додаткову оплату.

Наявність договорів та гарантій.

Професіонали завжди пропонуватимуть вам підписати договір. І це правильно. Це в першу чергу ваша гарантія інакше ви не застраховані від весільних казусів.

І просте правило: вам з весільним фахівцем повинно бути комфортно!!! Він повинен вміти чути та відчувати вас!

Тому що все, що буде у Вас на весіллі просто зобов'язане бути на 100 % вам приємним!

 

 

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!