uaru

Як організувати парубочий і дівич-вечір?

Для того, щоб Ваш дівич або парубочий вечір мав успіх, Ви повинні взяти до уваги кілька з наступних елементів:

Інтерес майбутніх молодят і їхніх пристрастей - ці елементи слід враховувати в першу чергу. Саме вони можуть натякнути, який повинен бути характер вечірки. Вам слід враховувати, чи є людина, наприклад: спортсмен, любитель екстремальних видів спорту і пригод, мандрівник або, наприклад, має художню душу...

Таємниця - важливо прийняти рішення, чи є факт організації мальчішніка чи дівішніка таємницею: чи це сюрприз або ж майбутні молодята будуть ретельно повідомлені про все. Якщо Ви вирішили зробити несподіванку, доведеться подолати одну трудність - не кажучи вже про те, що Ви організувуєте вечірку, Ви повинні зробити все можливе, щоб в цей день наречений і наречена були у Вашому розпорядженні, щоб не мали ніяких інших планів.

Список гостей - як і у випадку весілля, варто запросити подруг, колег, друзів з роботи, сестер і братів молодят. Якщо дане торжество - не секрет, було б краще, якщо Ви запитаєте нареченого і нареченої, кого вони хочуть бачити серед запрошених гостей. Якщо ж це таємниця, Ви повинні покладатися на свою інтуїцію і знайти спосіб, щоб отримати контактну інформацію, необхідну для відвідувачів про деталі заходу.

Бюджет - незважаючи на найкращі наміри, важко організувати дівич-вечір або парубочий з нульовим бюджетом. Навіть якщо Ви вирішите відсвяткувати у себе вдома. Прийнято за цей день братися і оплачувати гостям. Втім, ситуації бувають різні, тому Ви повинні бути готові до додаткових витрат.

Як має виглядати парубочий чи дівич-вечір?

Поширені способи провести цей вечір: в диско, нічному клубі або в домашній обстановці з стриптизеркою або стриптизерки у фоновому режимі. Тим не менше, якщо Ви хочете організувати щось нестандартне, обирайте агенцію "Clevent"!

Організація дівич-вечора або парубоцького вечора з агенцією "Clevent" - це безліч веселих та неординарних ідей!

Організація Вашого свята від івент-агенціїї у Львові "Clevent" може проходити за будь-яким сценарієм, з урахуванням всіх Ваших побажань та ідей. Ми втілимо в життя всі найпотаємніші Ваші бажання.
Для Вас:

  • жіночий та чоловічий стриптиз у Львові;
  • барвисте шоу;
  • пригоди і конкурси;
  • шведський стіл;
  • коктейль бар;
  • лімузин та безліч сюрпризів та унікальних (наших особистих) ідей. 
  • а також безліч інших ідей, котрі Ви можете переглянути тут -> мальчішнік та дівішнік з нами!

Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!