uaru

Вибір весільної зачіски

Визначитися з бажаною зачіскою на весілля краще за кілька місяців до самого торжества. Достатньо часу, щоб попіклуватися про ваше волосся, відживити, відростити або ж наростити його. Перукар може запропонувати вам, наприклад, поживний і зволожуючий бальзам або лікування волосся вітамінами. Крім того, можна підібрати відповідний шампунь і кондиціонер, який буде використовуватися під час лікування в домашніх умовах. 

Також можливі будь-які експерименти щодо кольору волосся: брюнетка в блондинку, і навпаки. Це варто робити заздалегідь, щоб уникнути непотрібних сюрпризів і в разі чогось волосся встигне відновитися після такої операції. 

Як вибрати весільну зачіску

  • У виборі весільної зачіски вам допоможе інтернет і журнали. Тут вибір дуже широкий і кожна леді неодмінно знайде щось для себе. А ми ж дамо вам декілька корисних порад, на котрі варто звернути увагу при виборі зачіски для нареченої:
  • Важливо, щоб зачіска підходила до весільної сукні та гарно поєднувалась з аксесуарами: фатою, діадемою, квітами або віночками з них, обручами і т.д.;
  • Якщо наречена високого росту, варто забути про високу зачіску або пишні укладки. Вони зроблять її ще вищою візуально. Варто зупинити свій вибір на волоссі середньої довжини.
  • Нареченим середнього зросту підійдуть пучки, які гарно підкреслюють відкриту шию. 
  • А низеньким нареченим варто замислитись про ті зачіски, які мають середній обсяг. Коротенькі стрижки або ретельно пригладжене волосся - не варіант, так як з ними ви буде виглядати зовсім маленькою.
  • Зачіску варто підбирати окремо й для кожної форми обличчя. Круглолицим красуням підійдуть асиметричні зачіски або високі укладки. Якщо наречена має витягнуте обличчя, то оберіть зачіску з чубчиком. Якщо форма обличчя нагадує трикутник, подумайте про багатошарову зачіску. В найкращому становищі опинилися наречені з овальною формою обличчя - для них підійде будь-який варіант!
  • Напередодні весілля зробіть пробну зачіску. Тоді ви точно знатимете, як буде виглядати ваша зачіска і переконаєтесь, що ви зробили правильний (або неправильний) вибір.

Потрібна допомога в підготовці чи організації весілля у Львові? Тоді завітайте до івент-агенції "Clevent".

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!