uaru

Весільний стиль “Тіффані”

Кожна заслуговує всього найкращого, але для проведення найпрекраснішого весілля потрібно добряче постаратись або  краще довіритись найкращій івент-агенціії “Clevent” у місті Львові, вона допоможе у любих питаннях та зробить все для того, щоб виконати найрізноманітніші побажання.

Якщо Ви бажаєте найелегантніше та найрозкішніше весілля без сумніву робіть його у стилі Тіффані.
 
Люстри з кришталю, гігантські дзеркала, буси, які причіплені до стелі, коштовності, витончені коробочки та присутні у всьому блакитно-зелені кольори творять найпрекрасніші незабутні відчуття. В цьому і полягає вся суть Tiffany&Co.

Продумуємо все до дрібниць

  • Місце проведення

Місце для проведення весілля може проводитись як у стилізованому ресторані, так і на природі в парку. На свіжому повітрі буде навіть краще, якщо звісно ж дозволять погодні умови.

  • Запрошення

Воно виконується на матовому папері бірюзового кольору та прикрашається ключиками або сердечками з металу, а можна ще зробити як фірмова обкладинка книги “Сніданок у Тіффані”. Незабудьтесь у запрошенні попередити гостей про стиль весілля, щоб вони мали час та змогу підготуватись.

  • Стиль молодят, їхніх подружок і друзів

Нареченій потрібне розкішне ретро-плаття, дорогі прикраси, висока зачіска, прикрашена діадемою, макіяж із чорними стрілками та ніжно-рожевою помадою. Весь цей образ доповнюється туфлями та поясом бірюзового кольору.
Нареченому смокінг чи костюм доповнюється бірюзовою жилеткою, метеликом чи краваткою.
Жениха друзі та подружки нареченої також мають дотримуватись даного стилю та кольору свого одягу. А от гості уже по власному бажанні.

  • Оформлення весілля

Декорування настільки стильного весілля проводиться у блакитних, бірюзових, білих та ніжно-рожевих тонах. Чудово щоб були білі меблі в стилі ретро та повсюди перлинки і чорно-білі фото.

  • Обручки

Якщо ваш бюджет дозволяє, то найкращим вибором буде купити обручки від “Tiffany”. Або щоб вони були виготовлені із платини, білого золота або срібла. Такий стиль весілля зобов’язує продумати все до найменших дрібниць.

  • Весільний букет у стилі Тіффані

Нареченій буде трохи важко з вибором квітів для букету, тому що колористика весілля у такому жанрі повинна відтворюватись у кожній можливій деталі і у букеті також.
Можна вибрати і вінтажний букет. Він дуже популярний на даний час, а формують його із дорогоцінних брошок, шпильок і ґудзиків. Вигляд компонентів такого букету просто зобов’язаний мати розкішний дорогий вигляд.

  • Торт та інше

Торт повинен бути найпрекраснішим. Його можна зробити у різних формах. Може походити на прикраси Тіффані, а може бути у формі бірюзової коробочки з лєнтами та ще є дуже багато можливих варіантів. Обов’язково мають бути присутніми на такому весіллі тістечка з ніжною м'ятною глазур'ю та рожеве шампанське.

  • Весільний кортеж

Це повинна бути елегантна класика бірюзового, білого чи коричневого кольору. І є інший варіант машини для весілля у стилі Тіффані- це таксі жовтого кольору. 
Пам’ятайте, що важлива кожна дрібниця і завжди залишайтеся розкішними!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!