uaru

 

Організація весілля з агенцією. Скільки це коштує?

Весілля, як і кожен товар, може коштувати по-різному. Розкішне, красиве, стильне, грамотно сплановане весілля не може коштувати дешево! Але!!! Все має свою ціну і ми за те , щоб клієнт не переплачував!

Швидкий прорахунок весільного бюджету:

На нашому новому сайті ви можете зробити орієнтовний  прорахунок бюджету весілля. тут https://clevent.lviv.ua/calculate або замовити індивідуальний прорахунок БЕЗКОШТОВНО написавши нам листа на manager.clevent@gmail.com

Отже, пропонуємо розглянути вартість основних послуг для весілля

1. Весільний банкет.

Пропозиція кращих ресторанів починається від 850грн на людину. Ціни ресторанів преміум класу від 1200грн на людину.

Витрати можуть бути також на оренду окремих площадок та зон. А також доплата за обслуговування, бій посуди, поза нормова робота ресторану.

2. Виїзний банкет на природі .

Кейтерінг – ресторан на виїзд, коштуватиме приблизно від 1200 грн на людину, оренда меблів додатково

Оренда красивого шатра на  100 осіб передбачає великі витрати.

 Шатер нам знадобиться орієнтовно 280 кв м. Разом з підлогою, сценою та іншими потрібними конструкціями він обійдеться Вам близько 2 500 тис у.о. Є значно дорожчі шатра. А також можливо туалети, генератор…

Декорування шатра тканиною, кавролін, освітлення – ще від 1000  тисяч у.о.

3. Ведучий.

Вартість хорошого ведучого в середньому від 600 у.о. Звичайно зі своїм персональним режисером.

Якщо ви хочете медійне лице(знамениту персону), то прийдеться викласти 3000-4000 дол.

Знаменитості мега класу від 15 до 50 000 євро.

Вартість хороших Львівських ведучих від 600 у.о.

4. Фото та відео зйомка.

Багато наречених, коли починають досліджувати цю статтю витрат - не розуміють звідки беруться такі ціни. Та знайомлячись з різними цінами, роботами, особистостями, поняттями про весільну зйомку зрозуміють кому і за що платять.

Це люди, які, як хірурги, не мають права на помилку! Тут існує багато нюансів! Ми працюємо з кращими, які створюють шедеври! Хочу зазначити, що фото та відео зйомка здійснюється командами в складі 2 – 3 операторів, кожен з яких має свою роботу.

Ми знаємо багато пар, які замовляли не високого класу фото - відеографів та були розчаровані результатом, бо чекали більшого. І не знаєм жодної нареченої, яка би пошкодувала за витрачені гроші на професіонала.

Вас переповнюватимуть найкращі емоції! Обіцяю!

І так вартість на послуги високого рівня.

Фото оператор в середньому  від 600 у.о. і вище(залежить від рівня) -12 годин роботи, асистенти оператора приблизно по 100 у.о. Загалом це приблизно 800-1000у.о.

Відеограф від 800 до 3000 у.о . Тут так само має значення кількість відеокамер. Рекомендуємо мінімум дві.

Чи справді воно цього варта?

Для того щоб зрозуміти - ми покажемо Вам роботу конкретної команди, зустрінемось з операторами, які покажуть та детально  розкажуть  про особливості та можливості  весільного фото та відео мистецтва.

 

5. Музичне наповнення.

Кавер гурти (живе виконання) – від 1000 у.о. до 3000 у.о., це залежить від колективу. Плюс  технічний райдер на озвучення групи від 300 у.о Львів наповнений талановитими музикантами!  Ми також пропонуємо гурти з інших міст України та мега зірок української естради.

Djвід 300 у.о. Ми даремно недооцінюємо роботу цих людей, адже від вміння відчувати настрої гостей, давати відповідний музичний ряд вчасно, залежить атмосфера на святі.

 

6. Технічне забезпечення.

Звук

Звук для ведучого ( дві колонки, пульт мікшерний та мікрофон ) від 40 дол

В залежності від площадки та технічного райдеру музичного гурту вам треба буде поставити апаратуру, щоб озвучити ведучого, артистів, та музичний гурт. Мінімальний набір 300 у.о.( проте в вартість багатьох музичних гуртів вже входить оплата апвратури для звуку і , навіть, інколи, світлових приборів)

Шановні наречені ,техніка буває різною. Професійною та не професійною, новою та старою…Не ведіться на дешеву апаратуру, яка може підвести, яка виглядає не естетично.

Світло

Художнє оформлення світлом дозволить вдало підкреслити зал, а також надзвичайно красиво це виглядатиме на фото. Вартість від 100 у..о. Залежить від кількості світлових точок і типу світлового прибору.

 

7. Оренда автомобілів.

Хорошого класу від 450  грн год. Реро авто – 60 у.о. Лімузин 100 у.о. година. Якщо цілий день, є знижки. Мінімально вартість оренди автомобілів 4год.

 

8. Весільна поліграфія.

Весільне запрошення - це частинка весільного дня, яку гості отримують перш за все. Запрошення дає змогу їм зрозуміти якого рівня буде весілля. Дороге запрошення-дороге весілля – дорожчі подарунки. Ось така проста психологія гостей .

Тут також існують шедеври, яких не хочеться випускати з рук! Ми створимо їх для твого весілля!

Вартість від 60 грн  грн за шт.

Схема розсадки, посадочні індивідуальні картки, нумерація столів - від 1000 грн.

 

9. Створення весільного образу.

Ти погоджуєшся, що  жінок те, як ми виглядаємо в день свого весілля - це найважливіший  момент? Якщо наші очі, дивлячись у дзеркало, світяться від щастя  – задоволені всі!

Тому ти будеш мати найкращих візажистів, перукарів – стилістів,  іміджмейкера.

Пробні зачіски та макіяжі. Твій іміджмейкер розробить для тебе індивідуальний весільний образ!

 Візаж – від 400 грн.

Стиліст від 800 грн.

Іміджмейкер від 1000 грн.

9. Весільний декор, флористикаРозробка індивідуального стилю весілля

Це те, що викликає найбільші емоції, що занурює гостей у неймовірну красу! Це те, що залишиться в пам ’яті назавжди! Саме  від флористики та декору залежить красива картинка на фото та відео кадрах!

Це однозначно найдорожча стаття витрат. І поки ти не побачиш результату, усієї краси, тобі буде важко зрозуміти чому це стільки коштує.

Обов’язкові зони для оформлення:

Президіум наречених:  від 300 у.о

Сюди входить:

Подіум(підвищення,сцена, де розміщуються наречені) 

Фон за нареченими 

Композиція на стіл та інші елементи декору

Підсвічування декоративне від 30 у.о грн.(залежить від кількості світлових приладів)

Текстиль : скатертина, серветки – від 500 грн.( залежить від текстилю. Це може бути  2000 грн. і вище, якщо ексклюзивні  речі)

Оформлення стільців  від 25 грн за шт.(чохли на стільці)

Ексклюзивним варіантом та модною тенденцією наступного року будуть стільці .

Букет нареченої  від 800 грн. до 3000 грн.

Вартість залежить від вартості квітів (у кожний сезон року вона міняється) та від кваліфікованості флориста. Можна з ромашки зробити шедевр, а з троянди віникJ.

Флористика на столи гостей– від 800 грн. за композицію

 

Декорування Виїзної церемонії  від   16 000 грн.

Сюди відноситься конструкції декоративні чи арка, свічки, декоративні елементи, парасольки, доріжка …

Не забуваємо про красиві стільці. Вартість від 30 до 120 грн. за шт.

 

 

Інші зони:

фото зона для гостей від 200 у.о

 

10. Candy Bar. Вартість від 4 у.о з людини

Модний тренд, який прийшов до нас з заходу і набирає своєї популярності. Чудова ідея підкреслити індивідуальність весілля.

 

11. Шоу програма.

Тут індивідуально…

Ми підберемо для тебе найкращу шоу програму. В розважальній індустрії існує багато напрямків, про які ти навіть не здогадуєшся! Ми ретельно підбираємо кожного з них. Це люди з хорошою репутацією та високим рівнем виконання.

Шоу програма дозволяє прикрасити основні моменти весілля: зустріч гостей, весільну церемонію, перший танець…

 

12. Весільний торт. від 12 дол за кілограм

 

13. Сценарій виїзної церемонії.

Це наша ексклюзивна послуга. Від 4000 грн.

Ми приділяємо їй максимальну увагу.

Включає в себе такі позиції:  ведуча церемонії, створення ідеї, написання індивідуальної присяги на  вірність, на вибір діти ангелята, феї, балерини…Музичний супровід струнний квартет,бандуристи, арфа..

 

14. Святковий феєрверк.

Достойний салют починається від 800 - 1000 у.о

15. Комісійні агенції.

Гонорар агенції за організацію весілля «під ключ» у кожної агенції свій. Наш гонорар залежить від задач, поставлених перд агенцією та кількості запрошених гостей.

Я ще раз хочу Вам нагадати, що  лише робота агенції у своїй провіреній команді зможе гарантувати 100 %  результат. Дуже важко ручатись та контролювати людей, яких ми не знаємо. Про проблеми(казуси), які виникають на весіллі, коли залучаються не наші підрядники ти можеш дізнатись тут. Тому, давайте будемо довіряти один одному і спільно творити Вашу КАЗКУ!

Середня вартість  весілля з декором, шоупрограмою, виїзною церемонією......нареченим в 2017 році на 100 людей обходилась 15 000 у.о  Це справді красиві та ідеально сплановані весілля.

 

Сподіваюсь ми змогли Вас зорієнтувати у вартості послуг хорошого рівня для весілля Вашої мрії.

 

А загалом кожне весілля індивідуальне, є безліч способів розподілу бюджету, проте раджу ніколи не економити на якості, краще взяти менше, та краще!

Замовити індивідуальний прорахунок БЕЗКОШТОВНО можна написавши запит нам на емейл  manager.clevent@gmail.com

Телефонуйте!

+38(096)-349-33-00 КС, +38(095)-87-66-3-66 МТС

Детальніше про організацію весілля з агенцією ознайомтесь тут.


 

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!