uaru

Весільні торти - виняткові ідеї! 

Один з головних моментів на весіллі - це нарізка весільного торта молодої пари, що символізує початок нового, солодкого життя. Наречений і наречена плануючи цей момент хочуть зробити його унікальним не тільки для себе, але і для всіх запрошених гостей на весіллі. Тому, ретельно підбирають тортик у відповідності зі своїми смаками та уподобаннями. 

Найбільш поширені весільні торти прикрашають фруктами, глазур'ю, шоколадом і яскравими кольорами. Перш, ніж вибрати весільний торт слід враховувати не тільки те, як торт буде виглядати, але Ви можете вибрати його смак і розмір, в залежності від кількості весільних гостей. Деякі пари вибирають торти традиційної круглої або прямокутної форми, інших більш приваблює оригінальність, тому вони вибирають те, чого ще на весіллі не бачили: своєрідні тематичні торти або ж торти-капкейкі. Ми ж пропонуємо Вам декілька цікавих та оригінальних ідеї для весільних тортів, які можливо надихнуть Вас або стануть Вашим вибором номер 1! 

Обирайте свій весільний тортик, та нехай момент розрізання торта стане стильною та смачною кульмінацією весільного прийому;)

Торт із Ферреро Роше;


Чорний весільний торт;


Прикраса з квітів на весільних тортах;


Торт на весілля з капкейків;


Тематичний весільний торт.

За українськими традиціями, весільний торт подається опівночі, однак Ви можете зробити це у будь-який зручний для Вас час. Адже у цій справі головне не час, а сам тортик і як саме Ви його представите гостям!

Допомогти у виборі торта та в підготовці до весілля загалом може івент-агенція "Clevent"!

Івент-агенція "Clevent" у Львові із задоволенням допоможе Вам не лише у виборі та приготуванні весільного торта, але й у підготовці до самого свята! У нас Ви можете замовити як послугу весілля "під ключ", так і окремі послуги на Ваш вибір! З нами Ваше свято пройде ідеально, без жодних тривог! Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!


На цій сторінці сайту використані фотографії робіт інших кондитерів, на авторство яких ми не претендуємо і використовуємо виключно в ознайомлювальних цілях!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!