uaru

Весільне взуття для нареченої - як вибрати ідеальні туфлі?

 

Кожна жінка має принаймні десяток пар взуття для різних випадків. Проте, весільні туфлі це зовсім інша справа. Зрештою, в цей довгоочікуваний і прекрасний день вся увага буде зосереджена на образі нареченої, її платті, і, звичайно ж... взутті! Так як же вибрати красиве і водночас зручне весільне взуття? 

Ось деякі поради від професійних весільних консультантів:

  • По-перше, ми повинні пам'ятати, що купити взуття варто заздалегідь. Приміряйте і купуйте його в другій половині дня. Оскільки у багатьох людей ноги отікають  до вечора. 
  • Також треба регулювати довжину весільного плаття до висоти каблука. Пам'ятайте, що довжина наряду визначається взуттям, тож якщо сукня уже є у Вас на руках, прийдеться підбирати відповідну довжину каблука!
  • Сукня не повинна торкатися землі, кінчики взуття повинні виступати на 2 см. Якщо Ваше плаття сміливіше і видно ноги, обирайте взуття не лише по сезону та кольору сукні, а й відповідне до форми Ваших ніг.
  • Якщо у Вас масивні литки варто звернути увагу на високі підбори, але уникнути дуже тонких шпильок, носочки злегка закруглені.
  • Ми абсолютно проти будь-яких ремінців навколо щиколотки і тонких шпильок. Пам'ятайте, у цьому взутті Вам доведеться веселитися до пізньої ночі! Відмінний варіант для тих, хто все ж хоче високі шпильки чи каблуки і відчувати себе максимально комфортно весь день, до самого вечора, рекомендуємо взяти пару взуття на зміну! 

Колір взуття:

Ну, от ми вибрали правильний стиль весільного взуття, а як щодо їх кольору. Який колір буде доречний? 
Колір взуття повинен бути узгоджений з кольором весільного плаття, або, можливо, до букету. Якщо Ви хочете обрати, наприклад, кольорову сукню, вибираючи правильний відтінок пам'ятайте, що туфлі мають бути яскравішими, ніж плаття. Якщо це можливо, не бійтеся кольору! Сьогодні, більш модні туфлі в сміливих яскравих кольорах.

Допомогти у всіх весільних питаннях та з організацією свята із задоволенням допоможе весільна агенція "Clevent"!

Наша команда професіоналів не лише підкаже Вам які туфлі обрати під Ваш наряд чи підбере ресторан у Львові для Вашого весілля, але й допоможе у його організації! Ми пропонуємо Вам як організацію весілля "під ключ" так і окремих послуг. Для більш детальної інформації, зв'яжіться з нами!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!