uaru

Весільна пісочна церемонія

На сьогоднішній день все більш популярною стає “пісочна церемонія”. Таку захопливу традицію із Гавайських островів запозичили американці і тепер така неймовірна церемонія нарешті проводиться і у нас.

Такий красивий захід символізує поєднання наречених, сполучення їхніх душ та сердець.

Існує ще одна церемонія, яка має майже таку ж символізацію – це запалювання свічок. Якраз її зараз і витісняє пісочна церемонія. Підпалювання свічок витісняється, бо спогади про неї залишаються лише на фотографіях та відео. А от завдяки пісочній традиції залишається ще й пречудова ваза наповнена кольоровим піском, яка послужить і милим нагадуванням у будинку.

Як, коли і де проводити пісочну традицію

Така церемонія проходить на виїзній шлюбній реєстрації або під час весільного банкету. Необхідно підібрати романтичну пісню та узгодити весь процес з ведучим або реєстратором. Для того, щоб не було ніяких непорозумінь.

Для проведення потрібно: 

  • виділити окреме місце або згодиться навіть прикрашений столик, який можна буде винести чи вивезти перед самою церемонією;
  • пісок двох кольорів, один колір символізує молодого, а інший молоду;
  • одну велику посудину для зсипання піщинок (вона повинна закриватись);
  • дві малі посудини для розсипання піску нареченими;
  • при бажанні, ще посудини та пісок для гостей, щоб і вони могли додати різнобарвність такому візерунку.

Саме проведення проходить так:

Ведучий оголошує про проводження такого обряду та пояснює його значимість. Після, під романтичні композиції музики і коментування ведучим проводження всього ритуалу, наречені беруть свої посудини з піском та засипають його у велику посудину. Це можна робити  як поступово невеликими порціями, так і зсипати разом, але при другому варіанті виходить не чіткий візерунок. Цей малюнок піском означає поєднання двох життів в одне ціле та виглядає шикарно. Незабудьтесь закрити кришкою посудину з насипаним піском,  та не допускайте її сильне струшування, щоб малюнок зберіг візерунок, який створився на самому святі. 

Для того, щоб така церемонія поєднання пройшла незабутньо та ідеально звертайтесь у івент-агенцію “Clevent” у місті Львові, для якої немає нічого нездійсненного!

Щастя Вам та взаєморозуміння!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи є у Вас набір для пісочної церемонії?

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!