uaru

Весільна церемонія на відкритому повітрі у Львові

Рятуючись від стереотипів, все більше і більше пар воліють організувати весілля за межами відділів реєстрації громадянського стану, а також за межами церкви. В цьому відношенні ми маємо повний спектр можливостей! У декілька простих кроків івент-агенція "Clevent" у Львові зробить цей момент чарівним!

Організація виїздної церемонії на відкритому повітрі у Львові з "Clevent" - це легко і обов'язково красиво!

Церемонія на відкритому повітрі - не тільки американська мрія, кадр з фільму або щось нездійсненне. Наш дружній колектив допоможе і у цьому питанні! Наша уява не має меж, тож ніщо не обмежує наші можливості!

Щоб правильно приготувати весілля на відкритому повітрі, слід ретельно обирати місце, де все буде організовано. Сад біля квартири, готелю чи ресторану є простим рішенням, адже тут можна легко організувати та встановити багато потрібних деталей, таких як: намети, столи з посудом, стільці, арку та багато іншого. 
Щодо декорацій, то тут кращим декоратором і дизайнером стає сама природа, яка щедро радує нас своїми мальовничими краєвидами. Проте одних лише природних пейзажів замало... Тому слід потурбуватися про відповідний декор весільної локації. Ми ж, як Ваші помічники, пропонуємо безліч додаткових прикрас на Ваш вибір: 

  • Флористика - незамінний елемент весільного декору. Це і букети на столах, і квіткові арки, і інші композиції з живих або штучних квітів, які додадуть святкового настрою події. 
  • Повітряні кульки - один з найбільш бюджетних, проте досить красивий спосіб прикрасити місце проведення весільної церемонії. Кульки можуть зливатися в єдині композиції або бути окремими елементами прикраси.
  • Свічки, лампи, підвісні ліхтарики, гірлянди і т.д. До того ж, у вечірній час такі освітлювальні декори будуть мати і цілком практичну цінність. 
  • А також безліч інших декорацій, котрі ми запропонуємо Вам при зустрічі. Хочемо також зауважити, що все, що ми робитимемо залежатиме виключно від Ваших побажань! Адже це Ваш день, тому найбільш важливим є Ваше бажання здійснити свою мрію. А ми із задоволенням допоможемо втілити її у життя!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!