uaru

Весілля, що відрізняються від традиційного - обряди і звичаї церемонії поза католицькою церквою 

У Україні ми все частіше зустрічаємося з організацією весіль, що досить відрізняються від тих, котрі ми звикли бачити. Деякі з них дуже схожі на наші традиційні церемонії, інші ж повністю відрізняються своїми обрядами, традицями, віруваннями... Якщо Ви хочете знати, які ж ще є весільні звичаї і обряди, то ця стаття саме для Вас. Ми підготували для Вас трішки, але цікавої інформації, котру Ви, напевне, не знали.

Православне весілля 

Як правило, відбувається в неділю, проте, можливі інші дні, але не можна проводити обряди в період будь-якого з Великих постів і пісних днів (вівторок і четвер). Вінчання обов'язково відбувається з запаленими свічками, а над головами наречених свідки тримають корони. Наприкінці церемонії священик благословляє пару три рази, і з цього моменту вони є чоловіком і дружиною.  

Протестантське весілля 

Процес святкування протестанського весілля дуже схоже на католицьке, з єдиним винятком: та ж церемонія одруження, але вона не вважається таїнством.  Є ще у них цікава традиція: гасити дві свічки в церкві, але запалити ними третю - ознака життя разом. 

Індуїстське весілля 

Традиції та ритуали, що супроводжують індійське весілля, прийшли ще з славних часів панування арійської культури. За традицією, перед весіллям, складається гороскоп на сумістність хлопця і дівчини, щоб переконатися, що їхнє життя протече без розбіжностей. Саме ж весілля організовується за рахунок сім'ї нареченої - це свято завжди розкішне, може тривати кілька днів, прикраси багаті, різнокольорові квіти домінують всюди.
Весільний наряд нареченої не білий, він обов'язково повинен бути червоного кольору. Чорні і білі кольори забороняються, адже у них ці кольори не сиволізують нічого доброго.

Єврейське весілля 

Безпосередньо перед весілля, наречений просить батька своєї обраниці її руку і серце та підписує документ своїх зобов'язань. Ритуали, пов'язані з єврейськими весіллями, починаються з моменту заручин, з церемонії, відомої як Тена. Саме ж весілля може проводитися у будь-який день тижня, за винятком шаббата, який починається на заході сонця в п'ятницю і триває до заходу суботи, а також окрім єврейських свят, наприклад єврейського Нового року. 

Ось так:) А якщо Ви плануєте організувати весілля і хочете знати більше про наші традиції, тоді ласкаво-просимо до весільної агенції «CLEVENT»! Ми знаємо про весілля усе! 
До кожного нового весілля наша команда підходить вельми відповідально. Адже ми точно знаємо, що лише в такому випадку, жодна забута, але при цьому важлива деталь, не зможе затьмарити святкового настрою. Звертайтесь до нас!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!