uaru

Весілля у стилі бал-маскарад!

Хто не мріяв про те, щоб хоч раз у житті взяти участь у маскараді? Прекрасна атмосфера, безліч таємниць та краси - це те, що з ним пов'язано. Чому б не втілити свої мрії у життя в один з найважливіших днів у нашому житті? Весілля у такому стилі неодмінно стане красивим, величним і приголомшуючим заходом!

Без маски ніяк!

Основним елементом максарадів є маски! Тож слід попіклуватися, щоб у молодях і обов'язкого у кожного гостя вони були. Можна підібрати найрізноманітніші за формою, кольором і образом маски (як правило, вони прикрашаються пір'ям, блискітками, кольоровими тканинами, квітами, бісером, камінчиками). Так у кожного присутнього буде унікальна можливість постати в абсолютно новому образі і показати себе з невідомого боку. 
Варто зазначити: про таку тематику Вашого весілля гостей варто попередити завчасно, щоб кожен встиг підготуватися та підібрати наряди, котрі відповідали б такому стилю!

Однією з перших думок, яка у нас з'являється почувши про "бал-маскарад", є класичний бал, де повно солідних чоловіків та кокетливих дам у пишному вбранні. Тож найбільш підходящим варіантом для такого весілля стане просторий ресторан в класичному або стилі барокко. 

Атмосфера маскараду на весіллі

На маскарадному весіллі повинно бути максимально весело, яскраво та шумно! Чи не так? Додайте до цього свята блискітки, бенгальські вогні, хлопавки і конфетті. Також доречним буде запросити акторів, фокусників, мімів, балерин... Обов'язково варто замовити і фаєр-шоу на весілля. Підтримати відповідний настрій допоможе оркестр і, звичайно ж, море шампанського. І пам'ятайте, що всі деталі маскарадною весілля повинні відповідати темі торжества: образи, торт, запрошення... Фантазуйте та будьте головними героями та творцями власної казки!

Організація тематичних весіль у Львові з "Clevent"!

Весільна агенція "Clevent" у Львові чітко знає, що немає нічого нездійсненного! Якщо Ви хочете організувати весілля у стилі бал-маскарад, ми створимо для Вас справжній аристократичний бал! А також із задоволенням організуємо весілля будь-яких масштабів та на будь-яку обрану Вами тематику! Просто скажіть нам про свої мрії і ми станемо для Вас доброю феєю, та відправимо Вас у світ казок! 
Звертайтесь до нас, ми Вам завжді раді!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!