uaru

Що потрібно знати нареченій про вінчання в церкві

Багато теперішніх пар вступають лише у цивільний шлюб але ще більше беруть і церковний. Вінчання в церкві поєднує молодят перед самим Богом, тому добре зважте всі за і проти настільки важливого рішення. Такий обряд має дуже багато нюансів, про які зобов’язані знати наречені але знайте, що до нареченої висуваються особливі вимоги, пов’язані з її виглядом та поведінкою.

Важливі нюанси церковного шлюбу

Ті хто хочуть робити вінчання в церкві мають бути християнами, і не просто християнами, а такими, що впевнені у своєму дотримуванні всіх заповідей власної релігії.
Для того, щоб Вам дозволили такий обряд потрібно обов’язково бути хрещеним і не бути повінчаним з іншою людиною. Але на теперішній час, можна подумати, що немає нічого неможливого, деякі церкви дають розвід навіть на церковний шлюб. Цим не можна зловживати, краще подумайте добряче чи Ви дійсно готові до такого важливого кроку. 

Готові? – тоді варто обрати храм і заздалегідь домовитись про вінчання. Перед цією подією є необхідним укладання цивільного шлюбу в РАГСі і плануйте таку подію не на піст, тому що церкви не дозволяють одружуватись в дні великого посту.

Дуже важливо приділити увагу до вигляду молодої для вінчання

Голова повинна обов’язково бути прикритою. Для цього причіпляють фату, одягають хустку або капелюшок. Стосовно обличчя, то макіяж має бути не вульгарним, а вибираючи духи аромат повинен бути слабким.
Роблячи вибір плаття враховуйте, що плечі, груди, спина і ноги (до колін) повинні бути прихованими не прозорим матеріалом. 
Дорогі наречені будьте розумними. Церемонія вінчання в церкві може тривати декілька годин стоячи і це одна з причин чому не можна брати взуття на дуже високих підборах. Тривалість обряду, домовляючись, можна зменшити якщо наречена вагітна.

Що потрібно взяти з собою на обряд: білий рушник, свічки, кільця для вінчання, червоне вино, ікони Божої матері і Спасителя, натільний хрестик, а ще пляшку червоного вина “Кагор” або “Херес”. Краще у церкві домовляючись про дату питайтесь, що потрібно взяти та обговоріть всі можливі нюанси, щоб уникнути непорозумінь.

Милі та закохані молодята підготуйтесь морально. Будьте чесними з обраною Вами половинкою та із собою. Злагоди Вам та взаєморозуміння. Якщо потрібна допомога в організації весілля звертайтеся до івент-агенції "Clevent".

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!