uaru

Що подарувати молодятам на весілля? 

Після церемонії одруження до молодої пари поспішають найближчі родичі, друзі і знайомі, які бажають від душі привітати нове подружжя з такою важливою подією. Зазвичай молодятам окрім красивих, душевних побажань дарують гроші та квіти. Ми ж вважаємо, що виділитися можна й тут - подарувати молодому подружжю щось дійсно особливе, а головне й потрібне! 

Ось деякі пропозиції: 

В ідеалі, запитати можна у самих молодят. Вони можуть вибрати те, що їм подобається, що корисно для них. Та якщо Ви переживаєте, що їх запити будуть Вам не по кишені, тоді читайте далі. 

  • Відео

Якщо молоді люди люблять дивитися фільми, чудовим подарунком стане цікава фільмотека. Збірка сотні улюблених фільмів ( певного жанру, нових чи старих...) допоможе молодятам чудово відпочити у сімейному колі, після тяжких робочих буднів.

  • Музика

Квіти зачаровують кольором, виглядом і ароматом. Музика ж зачіпає серце і душу. Ви можете зібрати колекцію цікавих музичних альбомів, а можете замовити поета: написати вірш про молодят, підставити його під музику і зробити красивий кліп чи відео на пам'ять.
 

  • Подорож

Спеціально для мандрівників, що люблять відвідувати різні місця в світі. Навіть якщо молоде подружжя збирається у медовий місяць кудись поїхати, такий подарунок ніколи зайвим не буде. Крім того зараз турагенції пропонують різноманітні і досить цікаві тури на будь-яку суму грошей, тож такий подарунок не вдарить Вам по кишені, а молодята запам'ятають його на завжди! 

  • Елементи колекції

Якщо молоді люди збирають щось разом, Ви можете допомогти їм вдосконалити свою колекцію. Люди в даний час збирають різні речі чашки, кружки, ручки, керамічні речі, гроші, різні монети і т.д. 

  • Піратський сундук

Так так, Вам не показалося! Такий подарунок користується великою популярністю на сьогоднішній день! Просто розміняйте певну суму грошей на копійки (по 50 чи 25), наповніть ними красивий сундучок, це буде досить красивий та оригінальний подарунок! Молодята у будь-який момент зможуть розміняти ці гроші і купити собі щось, або ж просто залишити цю красу на пам'ять.

Цікаві та оригінальні ідеї для весілля у Львові пропонує івент-агенція "Clevent "!

Якщо Ви шукаєте більше цікавих ідей як для подарунків молодятам, так і для організації весілля у Львові, на допомогу Вам прийде івент-агенція "Clevent "! З нами Ваше свято набуде неймовірного шику та оригінальності, за доступною ціною! Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!