uaru

Самоорганізація чи допомога весільної агенції

Ні для кого не секрет, що в наші дні більшість людей настільки зайняті, що у них просто не хватає часу навіть на важливі справи. Добре відомо також, що весілля є одним з найважливіших днів у нашому житті, особливо для нареченої, підготовка до якого займає багато часу. Саме тому українські пари, наслідуючи приклади західних сусідів, все частіше і частіше довіряють організацію цього заходу професійним весільним агенціям.

У чому полягає робота весільної агенції

Весільна агенція - це група професійних та талановитих людей, які здатні замінити Вас у підготовці та створенні цього важливого заходу, відповідно до Вашого бачення та потреб. 

Тому, що кожна деталь важлива!

В даний час, підготовка до весілля починається навіть за 1,5 року до наміченої дати. Адже хочеться знайти підходящий весільний зал на потрібну дату, а якщо у Вас залишилося мало часу, то і шансів на вільні місця менше. Втім, обставини бувають різні: коли розпочати підготовку, вибір виключно за Вами!
Та вибір ідеального місця - це тільки початок великої кількості деталей, які потрібно планувати. Потрібно визначитися з музикантами або DJ, харчуванням, фотографом, відео та фото-операторами, декораціями для залу, церкви, автомобілів, обрати запрошення, весільну сукню для нареченої і костюм для нареченого, знайти перукаря та візажиста. Можна підібрати й більш оригінальні декорації, такі як: мильні бульбашки, шоколадний фонтан, повітряні кулі або унікальний автомобіль, якийм в цей день буде подорожувати молода пара. Стало модно також робити символічні подарунки для гостей та організовувати тематичні весілля... 
Усе, що Ви забажаєте буде здійснено для Вас, поки Ви займатиметесь своїми справами!

Чи варто?

Багато з тих, хто організовував своє весілля особисто, звичайно, сказали, що так краще. Проте, весільний консультант ідеально підходить для пар, які не мають часу, щоб планувати для себе ідеальний день, або ж не знають, як правильно усе зробити. З допомогою весільної агенції Ви можете заощадити не лише час, але позбутися стресу і в повній мірі насолодитися процесом підготовки.

Фінансові питання: скільки коштують послуги весільної агенції

Зазвичай весільна агенція бере 10% від повної вартості весілля (та не завжди так, тому обов'язково уточняйте це питання). Якщо Ваш весільний бюджет складе, наприклад, 50 000 грн., то заплатити за послуги Вам потрібно буде всього 5000. Багато це чи мало, судити Вам. Але, більшість пар, котрі скористалися послугами весільних агенцій запевняються, що ті ж гроші пішли б на проїзд, зустрічі, спроби, нерви та інше. А в цьому ж випадку за Вас усе зроблять! А головне так, як цього хочете саме Ви!

Шукаєте надійну весільну агенцію у Львові? Тоді зверніть свою увагу на івент-агенцію "Clevent"!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!