uaru

Романтичне весілля на відкритому повітрі

Одруження на відкритому повітрі... Це, мабуть, найромантичніший спосіб сказати коханій людині: «Так!». Є наче щось магічне в цьому моменті, коли Ви вимовляєте слова обітниці в саду сімейного будинку, на побережжі красивого озера або високо на вершинах з панорамним видом улюбленого міста. І незважаючи на те, що погода у Львові може інколи підвести, все частіше молодята вибирають весілля серед дивовижної природньої краси.

Як красиво організувати весілля під відкритим небом?

Білий намет в середині саду, свічки і танці під відкритим небом? Звучить чудово, однак організувати таке весілля не так вже й легко. Організація такого прийому вимагає багато роботи і часу. Перш за все, необхідно отримати дозвіл на використання простору (якщо Ви не маєте власного саду), щоб забезпечити усе потрібне: робочий персонал, гарячі страви та напої, стільці, столи, доріжку... 
Найпростіше рішення в такому випадку - організувати весілля в саду ресторану, адже так у Вас відпадають всі технічні проблеми. Вартість таких весіль, як правило, трохи вища, тому що ресторанна кухня працює для Вас, також Вам залишають зал, в разі поганої погоди. Той же прокат наметів для весілля - теж, не досить дешева справа. Проте, на думку закоханих, ціна весілля на відкритому повітрі оправдує себе і дарує неймовірні емоції, враження, веселощі та красиві фото на пам'ять!

Важливо: обов'язкові речі, на які потрібно звернути увагу при плануванні весілля на природі - це розташування, що забезпечить Вам кухню для приготування та зберігання їжі, розетки для апаратури музикантів та освітлення. 

Якщо Ви хочете організувати весілля на відкритому повітрі, але маєте сумніви чи зовсім не маєте уявлення, як усе це втілити в життя - івент-агенція "Clevent" у Львові завжди готова допомогти Вам.

Організувати весілля на відкритому повітрі у Львові з "Clevent"

Івент-агенція "Clevent" запевняє Вас, що весілля на відкритому повітрі - це не лише красиві сцени в американських фільмах, але і реальність у нашому місті. 
Ми подбаємо про усе: організуємо музикантів, фотографа, відеооператора, ведучого, меню, кухню та офіціантів, прикрасимо сад та багато іншого. Звертайтесь до нас, ми організуємо для Вас найромантичніше весілля у Львові!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!