uaru

Різниця між весільним організатором і координатором.

Весільний організатор

Організатор - організовує. Коли ви приходите до весільної  агенції, ви висловлюєте свої побажання щодо вашого свята і далі весь підбір весільних послу  лягає на плечі вашого організатора .

Вашим завданням є тільки вибирати із запропонованих варіантів і вносити свої корективи за бажанням. Організатор домовляється про всі нюанси з весільними службами , веде переговори з рестораном , підписує договори, вибудовує грамотно логістику весільного дня, бюджету і контролює повністю весь процес підготовки до дрібниць , яких як відомо на весіллі не буває мало.

Розробка концепції весілля , її сценарію і стилістичного напрямку - теж робота організатора.

 

Весільний координатор

Координатор - координує . Координує в день весілля те, що було організовано напередодні. Тепер ви розумієте , чому не можна бути координатором і нареченою одночасно. Тому що ці дії відбуваються в один день.

Хоча навіть задовго до дня весілля координатор може набагато полегшити вам процес підготовки слушними порадами і підказками щодо організації весілля.

Як кажуть наречені « я не знаю , я виходжу заміж перший раз».

А координатор знає , у нього весілля вже не в перший раз ;)

Тому він вам буде незамінним помічником у підготовці .

З приводу ступеня відповідальності

Організатор відповідає за якість надання не тільки своїх послуг , а також послуг весільних фахівців , яких вам запропонував.

Якщо ж з якоїсь причини вам не підходить підрядник , запропонований організатором , або у вас вже є свій , ви можете відмовитися від запропонованого організатором фахівця , але в такому випадку організатор вже не несе відповідальність за якість виконаної ним роботи.

Що стосується весільного координатора - він також не несе відповідальність за якість послуг підібраного вами персоналу . Але він звичайно ж зробить все можливе і неможливе , для того , щоб ніщо не зіпсувало вам свято!!!

Ще один важливий момент

Професійний організатор ніколи не буде пропонувати свої послуги без координації весілля. Координація повинна входити в послуги організатора без всяких питань. Так як всі зусилля , витрачені на організацію , без координації просто відлітають в повітря. І в день весілля ви не будете впевнені в тому , що все пройде як заплановано, оскільки не буде людини , яка контролюватиме всі організаційні моменти.

Запам'ятайте , організації без координації бути не може!

 

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!