uaru

Псевдоорганізатори

Зараз за організацію весілля подають різні послуги, які ніяким чином не стосуються цієї самої організації.

Я хочу, щоб ви чітко бачили різницю між тим, що вам пропонують на ринку і справжньою комплексною  організацією весілля. А також розуміли, хто в більшості випадків це пропонує.

І так, чудовий реальний приклад, який ну просто не може не торкнутись людини, яка професійно займається організацією весіль.Такі ж пропозиції  є і на сайтах фотографів, флористів ..

Розберемо ситуацію детальніше і зрозуміємо, що ж вам пропонують.

Звичайно ж, ці люди вже деякий час працюють на весільному ринку, а деякі дуже давно, і знають різних фахівців, і це нормально. Але ..

По-перше, організація весілля і підбір весільних фахівців це зовсім різні речі.

Але зараз ми навіть не говоримо про послугу підбору фахівців, це щось інше, трохи далі розберемося чому .

По-друге, ці люди ніколи не будуть так прискіпливо як організатори перевіряти якість роботи рекомендованої ним компанії, оскільки це просто не їх робота.

По-третє, ці люди не відповідають за якість роботи тих, кого вони вам рекомендували. Хіба що словами.., юридичної відповідальності жодної!

По-четверте, вони рекомендують вам фахівців , тому що вони з ними знайомі , а не тому що вони реально розуміються на декорі і знають що саме ці флористи роблять все якісно .

По-п’яте, я помітила дуже цікаву річ, якщо людина дійсно професіонал, робить свою роботу на високому рівні (відповідно коштує не дешево) вона  ніколи не буде займатися чужою роботою - організацією весілля (у нашому випадку псевдоорганізацією ) .

У таких людей, професіоналів, політика одна - робити тільки те, за що вони отримують гроші. Тобто, якщо це ведучий, його роботою є проводити свято свято - і саме тому він добре робить свою справу, і не суне свій ніс в усі справи .

Чи ви вважаєте, що відомі ведучі при зустрічі з клієнтом роблять так: «А у вас є фото, відео, флористи? Я можу порадити!»? )))

Вони спрямовують свої сили тільки на себе і на вдосконалення своєї справи.

І так, у нас є три види послуг, які на ринку пропонуються як організація весілля:

1) Безпосередньо організація весілля, яка пропонується весільними організаторами

У цьому випадку ви отримуєте насправді комплексну організацію весілля, починаючи від розробки ідеї та концепції і закінчуючи підбором текстилю для серветок.

Всі домовленості, перемовини, логістика дня, маршрути, стикування фахівців - все це робить організатор.

Перед тим, як вам пропонувати щось організатор обнишпорив весь ринок і вибрав саме те, що підходить саме під ваше весілля і вашу ідею.

Він не лише найшов потрібних людей! Але й потратив час, щоб особисто перевірити їхню роботу та репутацію на ринку!!

2) Підбір весільних фахівців як окрема послуга, що пропонується весільними організаторами

Тут ви звертаєтеся до організатора за підбором окремих послуг, припустимо ведучого. У цьому випадку ви не отримуєте комплексної організації, а лише одну або кілька якісних послуг.

Це економить ваш час і дає вам гарантію того , що послуга якісна.

3) «Порадниця» отримування порад від різних весільних фахівців.

Це цілком нормальне явище і нічого страшного в цьому немає, поки ви через  відсутність досвіду і небачучи різниці між організацією і «порадницею » не потрапите в неприємну ситуацію.

Просто розумійте правильно хто і що вам пропонує. Весілля у вас одне.

Взагалі, якщо вам людина починає радити всіх підряд, займаючись типу організацією вашого весілля , варто задуматися про його професіоналізм і про те, як він виконує безпосередньо свою роботу.

Вже дуже давно багато провідних ведучих виступають організаторами весіль, вважаючи, що так і має бути і що це їх робота. Зараз я не маю на увазі тих ведучих, у яких є свої весільні агентства, там у більшості випадків робота вибудована правильно .

Я зараз говорю про «тамаду » з 15ти річним досвідом роботи. За його словами він все знає і все вміє. Порівняйте рівень організації його заходів та професійного організатора або агентства, і ви відразу виберете те, що вам необхідно .

Порада: якщо ви займаєтеся організацією весілля самостійно, просто стежте за тим, хто і що вам радить. І, якщо ви бачите такого роду повідомлення у фахівців, просто подумайте, чи не приваблює він цим до себе клієнтів тому  що своєю роботою йому це робити не вдається?

 

з повагою Олеся Добрянська.

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!