uaru

Прості, але красиві весільні декорації та оформлення: як оживити цей найважливіший день у Вашому житті?

Організація весілля, як ми знаємо, не є легким завданням. Ви повинні подбати про багато речей, так щоб церемонія залишилась в пам'яті для Вас і гостей протягом тривалого часу. Але, Ви, мабуть, думаєте, що оригінальні та красиві ідеї обійдуться Вам дорого? Зовсім ні! 

Ось декілька простих і доступних весільних ідей для кожного: 

Білі голуби - чудовий жест, який Ви можете зробити після шлюбу у церкві, РАЦСу або в будь-який момент після церемонії. Голуби вважаються символом кохання, вірності і щастя. Звичайно, коли молоде подружжя разом впустить двох білих голубів у небо, це буде одним з найромантичніших моментів Вашого дня.
 
Мильні бульбашки стануть "родзинкою" Вашого свята. Вони користуються великою популярністю, тому що дають хороший ефект під час весільного танцю чи фотографії. Ці бульбашки не тільки порадують дітей, які перебувають на весіллі, але й до глибини душі вразять найстарших гостей. Адже їм так інколи хочеться згадати молодість та хоть трішки поринути у світ вже забутих, але таких приємних казок.
 
Повітряні кулі з гелієм - повітряні кулі можуть бути звільнені з рук гостей. Це буде хороший жест, який "голосно" заявить усім, про Ваше щастя! Фотографії на такому фоні стануть Вашими улюбленими!
 
Танці з вогнем - в народі називають "вогняне шоу". Спектакль, як правило, займає від 20 до 40 хвилин і складається з професіоналів, які наче одне ціле з вогнем. Таке шоу можна підкреслити піротехнічними елементами, а також світлом - лазери, неонові світлові кулі, ультрафіолетові, і так далі.
 
Фотографії біля смішних стендів - стають все більш популярними, оскільки вони представляють собою великий сувенір (може успішно замінити подарунки для гостей та молодять). Такі стенди можуть похизуватися смішними картинками, субтитрами та іншими елементами. До них Ви можете додати фіксований елемент, наприклад, Ваші імена і дату весілля.
 
Бармен-шоу - жонглювання пляшками і багато інших трюків все частіше і частіше проводяться на весіллях. Додатковою різноманітністю є індивідуальне приготування напоїв під керівництвом професійного бармена. 

Ось так прості, але ефектні додатки Ви можете використати і для власного весілля. Але це ще далеко не повний список всього, що так приємно вражає. Море фантастичних і оригінальних ідей пропонує Вам івент-агенція "Clevent" у Львові.

Цікаві весільні ідеї від івент-агенції "Clevent" - це гарантія успішного та оригінального весілля у Львові!

Усі цікаві та унікальні наші ідеї просто неможливо викласти на нашому сайті. Тож, якщо Ви зацікавились і Вам потрібна наша допомога, звертайтесь до івент-агенції "Clevent" - ми не лише запропонуємо Вам цікаві ідеї, але й допоможемо втілити їх у життя! З нами Ваше весілля перетвориться у справжню казку!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!