uaru

Організація та ідеї для дівич-вечора

Організація дівич-вечора у Львові

Дівич-вечір повинен бути унікальним і незабутнім. Це більше, ніж просто зустріч з подругами - це ретельно спланована подія, повна радісних моментів, яка згадується протягом багатьох років! Ми пропонуємо Вам декілька цікавих та вдалих ідей для Вашого дівич-вечора:

 • дівич-вечір в стилі Піжама паті. Жодних обмежень! Підберіть яскраві піжамки та веселіться до самого ранку!
 • дівич-вечір в стилі Гаваї. Ідеальний варіант для запальних дівчат! Цей варіант буде доречним як влітку біля басейну, так і взимку, наприклад, у сауні. Головне не забудьте про кольрові гавайські буси, купальники та смачненькі фруктові коктейлі!
 • дівич-вечір в національному стилі. Для тих, хто вірний українським традиціям. Одягніться в українські народні костюми та ще раз доведіть, що українки - найгарніші в світі!
 • дівич-вечір у військовому стилі. Обов'язкові атрибути: камуфляжний одяг, іграшкові пістолети. Відмінне місце для проведення такого дівич-вечора - пейнтбольний клуб.
 • дівич-вечір у стилі "Ангели та Демони". Одягніть німб та крила, чи роги та хвіст, та впевнено заявіть усім, що це тільки Ваш день!

І таких ідей ще сотні! Адже вони можуть бути пов'язані з Вашими улюбленими героями фільмів, казок або мультфільмів, а можуть уособлювати Вашу професію або хобі. Головне, знайти ту тему, яка сподобається і нареченій, і її подругам.

Організувати вдалий та цікавий дівич-вечір - процес цікавий, веселий, проте досить клопіткий. Тому його варто довірити професіоналам!

Організація дівич-вечора у Львові!

Агенція "Clevent" пропонує повну організацію дівич-вечора у Львові! Наша роль полягає в наданні допомоги в реалізації вечора і коригуванні сценарію з перевагами основних учасників. 

Що ми Вам можемо запропонувати:

 1. Допоможемо обрати стиль Вашого дівич-вечора, 
 2. Підберемо місце для проведення Вашого свята,
 3. Оригінальні запрошення для подружок,
 4. Організуємо декорації для фотозйомки та веселі фото атрибути, 
 5. Стильна відео-фото-зйомка, створення професійного відео та фотоальбому на пам'ять,
 6. Можемо організувати коктейль бар та різноманітні "смаколики", 
 7. Торт для "холостячки", 
 8. Замовляємо програми: стриптиз, торт-бутафорія…, 
 9. Лімузини, байкери…

Ми завжди готові Вам підказати та допомогти організувати дівич-вечір, проте сценарій заходу залежитите тільки від Ваших побажань і гаманців! Звертайтесь до нас, разом ми організуємо неймовірне свято наповнене яскравими спогадами та відмінним настроєм!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)
Кристина
Кристина
Добрый день, Я из Беларуси. Хотела бы узнать есть ли возможность организовать девичник во Львове на один день (2-е сентября). Какие у Вас есть примерные программы и их стоимость? Спасибо

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!