uaru

Організація весілля: коли і з чого почати підготовку?

Організація весілля: коли і з чого почати підготовку?

Як тільки закохані вирішують одружитися, одразу в голові починає зароджуватись маса питань: де святкувати, кого запросити, яку тематику свята обрати, а найголовніше - коли і з чого починати підготовку.
Ми підготували для Вас коротенький план з основними завданнями, про які варто подумати заздалегіть! 

Отож, етапи підготовки до весілля:

  1. Розплануйте бюджет майбутньої події. Ви повинні розуміти, що як би ретельно Ви не враховували всі витрати, навряд чи вдасться уникнути додаткових витрат. Втім, приблизна сума дасть Вам можливість вирішити, що Ви зможете собі дозволити. 
  2. Обираємо дату весілля. В ідеалі на підготовку свята у Вас повинно бути в запасі як мінімум півроку, особливо якщо Ви самостійно організовуєте весілля.
  3. Вибираємо місце для проведення весілля. Обираючи банкетний зал слід за такими критеріями: місткість залу; середня  ціна за одного відвідувача; чи можна приносити з собою спиртне і декорувати приміщення. Продумайте меню.
  4. Запрошуємо гостей. Після того, як Ви визначилися з місцем проведення і датою торжества, необхідно подумати про тих, хто буде з Вами в цей хвилюючий день. Обираємо красиві запрошення:)
  5. Після цього слід задуматися про те, щоб запросити ведучого або тамаду. Адже саме від того, яку людину Ви виберете для цієї ролі, залежитиме весь хід торжества! Також подумайте про відеооператора, фотографа, замовте весільний кортеж і т.д. Вкрай важливо приділити достатньо часу на підготовку весільних нарядів і аксесуарів, адже саме вони роблять будь-яке весілля незабутнім. Подумайте про стиль Вашого весілля, підшукайте флориста, музикантів, підберіть музику для Вашого першого танцю. Справ чимало, чи не так? І це ще далеко не все!

Всі ці завдання потребують багато часу та енергії. Молоді пари часто замість того, щоб повною мірою насолодитися цим особливим днем, просто чекають кінця весілля, щоб розслабитися після кількох місяців підготовки. Тож, можливо варто довірити усе це професіоналам?

Організація весілля від А до Я у Львові!

Ми знаємо, що означає для Вас цей день, скільки хвилювання він приносить і як Ви прагнете перетворити власне свято в найбільш красиву казку. Тож, прислухаючись до потреб майбутнього нареченого і нареченої, агенція "Clevent" знімає з Ваших плечей усі тягарі, дозволить Вам спати спокійно і бути впевненими, що все пройде гладко! 
Ми можемо організувати для Вас як весілля "під ключ", так і окремі послуги на Ваш вибір! Ми не нав'язуємо власних рішень, ми можемо лише підсказати щось або порадити, а вибір завжди за Вами! Звертайтесь до нас, ми втілимо усі Ваші мрії в життя! 

А якщо Ви все таки вирішили організувати весілля самостійно, ми хочемо побажати Вам удачі у всіх починаннях і, звичайно ж, щасливого подружнього життя!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!