uaru

Організація та ідеї для мальчішніка

Веселий парубочий вечір не обов'язково повинен проходити в компанії п'яних колег і оголених стриптизерок. Ми представляємо вам деякі пропозиції щодо проведення мальчішніка, котрі майбутні жінки оцінять набагато краще ніж вечір з друзями у клубі. Отож, читайте та обирайте.

Чоловіча спортивна гра 

Гра в гольф, скалодром, підводне плавання, навчання стрільбі на стрільбищі, змагання з пейнтболу... Така спортивна тема піднімає рівень адреналіну більше, ніж більшість стриптизерок. І хоча організація таких заходів вимагає багато зусиль, але ефект, безумовно, буде оцінений, за умови, що майбутній наречений захоплюється спортом. 

Розваги на колесах 

Замовте розкішний автомобіль, який прокатає Вас навколо центру міста. А вже в центрі ви будете насолоджуватися смачними напоями та слухати улюблену музику у тому чи іншому кафе. Особистий водій - це досить вигідно, адже тоді усі друзі зможуть розважитись і не боятися, що доведеться сісти за кермо.

Весела подорож

Божевільна остання поїздка - відправтеся в цікавий тур, відвідайте інше місто (тільки не так, як герої фільму "Мальчішнік у Вегасі") або просто відпочиньте в наметах на улюбленому озері, в поєднанні з величезним вогнищем і ловлею риби.

Сауна

Провести мальчішнік в сауні не така вже й погана ідея, як може здатися на перший погляд. Головне, щоб тут знаходилися виключно хлопці, і ніяких дівчат! Тоді ви уникнете усіляких провокацій і непорозумінь з майбутньою жінкою.

На основі цих ідей можна створити вечір, адаптований відповідно до інтересів нареченого та інших героїв вечора, а також їхніх гаманців. Більше цікавих ідей з організації парубочого вечора надасть вам івент-агенція "Clevent" у Львові. Також тут можуть допомогти й у організації незабутнього весілля за розумні гроші. Звертайтесь у зручний для вас час!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!