uaru

Оренда стільців CHIAVARI

Chiavari - це стільці, що мають чималу та легендарну історію. Королева Вікторія, Наполеон та навіть Барак Обама неодноразово використовували їх для прийому гостей. З тих пір стільці Chiavari стали невід’ємною частиною світових івентів, іконою стилю та беззаперечним доказом хорошого смаку!

Чому CHIAVARI - найкращий вибір?

  • Дані стільці виготовлені справжніми італійськими майстрами та продумані до найменших дрібниць: надзвичайно компактні та легкі, не створюють зайвого шуму в залі, мають мягкі та зручні сидіння.
  • Користуються великою популярністю на найвідоміших заходах у світі. Є беззаперечним фаворитом європейських весіль.
  • Оригінальний дизайн стільця не потребує оформлення і являється кращим рішенням для дизайнерів.
  • Стільці створюють ідеальну картинку весільної церемонії та всієї урочистості.
  • Економія місця до 30%, не причиняючи при цьому ніякого дискомфорту для гостей.

Оренда ексклюзивних стільців CHIAVARI у Львові та в інших регіонах України!

Весільна агенція "Clevent" пропонує Вам оренду легендарних стільців Chiavari у Львові, можлива також і доставка в інші регіони України ( Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Донецьк, Харків, Рівне та ін.).
Наші стільці стануть в нагоді для проведення різноманітних тренінгів, семінарів, конференцій, а також у ролі меблів при організації весілля, корпоративів чи будь-яких інших свят. У наявності є 200 стільців білого кольору, проте за бажанням замовника можлива заміна оббивки сидіння, а також додатковий декор стільців.

Пам'ятайте: краса криється у деталях - це непорушний постулат, який по праву є чільним у світі моди та стилю. Стільці CHIAVARI - це саме та деталь, що надасть Вашому святу нотки шарму та елегантності! Тож звертайтесь до нас, обирайте CHIAVARI та зробіть своє свято довершеним!

 

 

 

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Вартість 100 грн за стілець, 200 шт. В наявності

вартість ?
Таміла
Таміла
Доброго дня, цікавить ціна аренди стільчика))) і яку кількість можна арендувати

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!