uaru

Міфи про весільних організаторів

Ринок весільної індустрії, хоч і знаходиться на початковій стадії, стрімко розвивається.

По при все наша свідомість ще не зовсім готова до того, що весілля треба поручати професіоналам. Для того щоб зекономити, Ви далі поручаєте часто організацію собі, тамаді, музикантам, декораторам, які називають себе організаторами, сестрі, хресній…і т.д  Чому ви не звертаєтесь до лікаря, який є гінекологом, рве зуби, а по суботах робить масаж?

Давайте називати все своїми іменами і розуміти, що кожен повинен займатись своєю справою і бути фахівцем у своїй сфері.

Ітак : розбирем самі поширені міфи про весільних організаторів.

Міф № 1 - це дуже дорого

Причому так в основному думають ті, хто не звертався до агенцій і навіть уявлення не мають що за звір цей весільний організатор. Насправді організатори мають певні знижки у підрядників, з якими працюють. Наприклад наші наречені можуть скористатися знижкою 5-10% на ресторан з яким ми співпрацюємо. А це порядком від 3000 грн!

Жоден  організатор, що поважає себе не запропонує клієнтові послугу  дорожче, ніж якщо б клієнт  до нього звернувся напряму.

Робота організатора може бути виключно в рамках Вашого бюджету.

Доречі, дуже часто спостерігається у пар, які роблять все самі та "подешевше": планували витратити 50 тис. грн., а вийшло 150 .. Грамотно розподілити бюджет - велика справа, а ще складніше його дотримуватися по ходу підготовки.

Міф № 2 - краще мене ніхто не зробить

Це хибне твердження ще сильніше відштовхує наречену від організатора, ніж попередній міф. Але .. хто ж краще зробить роботу, ніж професіонал у даній області ?

Завдання організаторів не зробити весілля таким, як йому захотілося, а зробити так, як хоче клієнт і тільки!. З поправками на свій професіоналізм, бачення і досвід. Для цього Ви обговорюєте всі моменти, організатор складає план і ваша справа погодиться з ним чи ні.

Повірте, яким би ви не були активісто , відмінним організатором і людиною, яка завжди все встигає і робить краще за всіх » - не ризикуйте . Хороший організатор точно зробить все краще вас, тому що це його робота.

Міф № 3 - організатор буде нав'язувати т , що йому вигідно

По-перше, організатор ніколи нічого не нав'язує, він пропонує.

По-друге, оскільки організатор відповідає за якість наданих послуг, він в першу чергу пропонує вам тих підрядників, в якості роботи яких він впевнений.

По-третє, якщо ж ви захочете користуватися послугою, наприклад, свого фотографа - цього ніхто не вправі вам заборонити. Але і раптом що - проблеми з фотографом вам доведеться вирішувати самим. Хороший організатор звичайно постарається зробити все, щоб виправити будь-яку ситуацію, що виникає на майданчику, інакше гріш ціна такому організатору .

 

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!