uaru

Якщо цьогоріч модне віяло зі штучних вій, то вже наступного року ви можете пожалкувати про свій вибір... Краще обирайте те, що підкреслить вашу красу. У будь-яких збірниках з етикету (чи то дипломатичного, чи то світського) у пунктах про манікюр, зачіску та макіяж вказано головне правило – макіяж/манікюр/зачіска мають бути такими, аби не привертати зайву увагу. І в цьому золотому правилі є істина. Приходячи на весілля, я хочу, перш за все, захоплюватись красою нареченої і дивуватись від того, що я й не помічала яка вона красуня!

А от коли мою увагу приваблює певний елемент образу, а не образ загалом – це сигнал про неграмотність майстрів, які трудились. Частенько візажисти, перукарі за бажанням вгодити клієнтці та продемонструвати свої вміння і техніку забувають про індивідуальність та несхожість наречених.

Не потрібно у вашому весільному макіяжі виставляти на показ усе багатство кольорів робочого кейса візажиста! Звісно, майстер може використати хоч 10 відтінків, але це має бути тонка робота в межах натуральних тонів. Однак, коли кількість барв на одній повіці очевидна і їх можна порахувати... тікаємо від такого майстра.

Звичайно, корекція обличчя – дуже важливий елемент макіяжу, але коли я бачу «рижі, морквяні, цеглові» ще й перламутром скули, то моє серце щемить. Майстер-візажист має створити ілюзію тіні на вашому обличчі, тим самим додавши рельєфності. Аж ніяк не намалювати дві діагоналі на щоках. Коли обличчя у нареченої і так дуже рельєфне від природи, а вилиці високі – я віддаю перевагу рум’янам. Це додасть свіжості та живості обличчю.

джерело: http://goo.gl/wFyHt0

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!