uaru

Квіти на весілля - 6 гарячих трендів

Чи плануєте Ви весілля в 2016 році? Якщо це так, переконайтеся, що купити, зробили, домовились за усе до найменших дрібниць! Особливу увагу також варто звернути на квіти на весілля: починаючи з весільних букетів до аксесуарів для волосся і закінчуючи унікальними декораціями столів і весільних залів. Перегляньте 7 гарячих та улюблених трендів у весільній флористиці.

Улюблені тренди у весільній флористиці:

1. Дикий Сад

Ніжні букети змішаних кольорів, які відображають відтінки англійських садів царюватимуть у весільних букетах і композиціях на весільних столах ще чимало років. 

2. Висячі квіти

Не забувайте й про вільно звисаючі гілочки, наповнені ароматними квітами та любов'ю. Вони можуть послужити унікальним букетом для нареченої, прикрасою столів чи яскравим доповненням до футшету. Такі квіти можуть бути вставлені у вази або ж підвішені на кріслах.

3. Весільні віночки

Все частіше наречені вибирають квіткові вінки замість вуалі. Ця тенденція з кожним роком стає все більш популярною. Залежно від наряду нареченої і тематики весілля, весільний віночок може складатися з ніжних квітів, як романшка або ж пишних, як півонія, гортензії і троянди.

4. Красиві пастелі

Пастель, м'які білі і м'які кремові відтінки - колір, який буде домінувати у букетах і квіткових прекрасах вічно! І це зовсім не стандарт - це відтінки світлого і щасливого у нашому житті!

5. Виразна елегантність

Гіацинти та орхідеї в кремових та пастельних тонах - ось сенсаційні прояви неповторності та вишуканості Вашого весілля.

6. Гірлянди з листя

Простота і природна краса зелені! Гірлянди з листя без зайвих добавок роблять будь-яке свято казковим та ніжним!
Сподобались Вам тенденції весільної флористики? Якщо Ви обрали щось для себе або ж шукаєте щось нове та більш унікальне, тоді Вам у нагоді стане івент-агенція "Clevent" у Львові!

Весільна флористика: вибір квітів та організаційні моменти з "Clevent"!

Івент-агенція "Clevent" пропонує оформлення весілля квітами на будь-який смак і бюджет. Виконуємо роботу будь-якої складності за розумними цінами. Завжди готові запропонувати екзотичні квіти, надамо цінні поради та, при необхідності, допоможемо з організацією Вашого свята повністю або ж деяких послуг. Звертайтесь до нас та очікуйте на цю чудову дату без жодних клопотів та переживань!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!