uaru

Кого, як і для чого кликати на весілля

Коли настає у пари той момент, що вони нарешті вирішили одружитись все так ніжно, казково і душа переповнюється неповторними почуттями. Молоду пару чекає дуже великий обсяг роботи по підготовці і однією з найважливіших справ являється складання списку гостей. І знаєте, це досить клопітка робота. Адже не хочеться нікого образити і варто враховувати не лише свої побажання, але ще й прислухатись до порад батьків.

Весільні гості та всі пояснення, що їх стосуються

Кожні молодята хочуть незабутнє, красиве весілля і гості відіграють дуже велику та важливу роль, так як святкування весілля робиться як для молодят так і для гостей. З івент-агенцією “Clevent” кожне весілля, чи скромне, чи пишне, втілить усі ваші мрії та найкращі побажання!

  • Гості на весіллі – це люди настільки важливі молодятам, що ця пара вирішила розділити своє найважливіше свято лише з ними. Відчути їхню підтримку, хочеться, щоб вони також були щасливими завдяки такій події. 
  • Враховуючи, що запрошуватимуть тих людей, яких дійсно хочуть бачити на такій події – проситимуть особисто. Але бувають такі ситуації, які не дозволяють зробити це особисто, для цього купують, замовляють або роблять власноруч спеціальні запрошення. Переважно зроблені з картону. Їх прикрашають мереживом, паєтками, блискітками, бантами з лєнт, засушеними або виробленими з паперу чи матеріалу квітами, листям та всім чим душа забажає.

  • Переважно запрошення виробляються у тонах весілля, у тонах пори року чи просто по бажанню, по уподобаннях.
  • Для того, щоб знати кого запрошувати на таку подію потрібно обов’язково порадитись молодятам між собою, а потім з батьками. 
  • Складати список потрібно враховуючи скільки можливо потратити грошей та кількість людей, яка поміститься у вибраному місці.
  • На весіллі повинні обов’язково бути присутніми: наречені, їхні батьки, хресні батьки, найближчі родичі, з обох сторін і друзі (найближчі).
  • Другорядними гостями рахуються: дальні родичі, сусіди, директор з роботи, колеги по роботі чи одногрупники. Таких гостей не обов’язково кликати, але якщо дуже тісно з ними спілкуєтесь, хочете з ними розділити цей важливий день і Вам дозволяє виділений бюджет - сміло запрошуйте.

Будьте собою та пам’ятайте, що це свято робиться в першу чергу для Вас, наречені!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!