uaru

Кілька слів про організацію весілля зимою

Думаючи про дату весілля, більшість з нас навіть не розглядатиме зимові місяці. Ось так у нас в Україні вважається, що зима не дуже вдалий час для таких урочистостей. Вважається: Але чому? Уявіть собі, щасливі посмішки і закохані оченята серед засніжених краєвидів, а з неба мерехтливими зірками падають на Вас сніжинки. На дворі холодно, але не Вам! Ваші теплі погляди та дотики зігрівають навіть тих, хто спостерігає за Вами збоку. Адже зима - це час романтики і казки... 
Ми не будемо переконувати тих, хто говорить категоричне "ні" весіллю взимку, але показати Вам переваги зимового періоду ми все ж спробуємо!

3 аргументи для організації весілля в зимовий час:

  • Безсумнівно, один з них - це менша проблематичність з наявністю вільної дати

Зимовий час - не найулюбленіший весільний сезон, так що ми можемо дозволити собі більш простіший вибір дати. При цьому також з більш високим шансом вибрати бажаний ресторан - не так людно, як навесні або влітку. Також, Вас можуть порадувати нижчі ціни на послуги - від ресторану до фотографа і відеооператора. У зв'язку з меншою кількістю замовлень у Вас буде більше шансів відбору більш конкурентних заявок.

  • Казкові пейзажі

Весільна церемонія зі снігом у фоновому режимі, безсумнівно, може виявитися чарівною і красивою. Пейзаж прямо з "Снігової королеви" неодмінно справить враження на багатьох гостей. Як думаєте, чи буде красиво, коли біле плаття буде кружляти серед красивих білосніжних сніжинок?

  • Ви не промокнете під дощем!

У зимовий час практично не буває дощу. А якщо піде сніг, то це красиво й романтично. Пухнаті білі пластівці закривають голі дерева, лягаючи рівним покривом на все місто, що створює відчуття легкості і чистоти.

Задумались? Якщо і Ви захочете організувати власне весілля взимку, звертайтесь до івент-агенції "Clevent"!

Організація весілля зимою у Львові з "Clevent"

Команда "Clevent" вважає, що день весілля - це найпрекрасніший і радісний день у житті кожної людини і абсолютно неважливо, коли ж його організувати - влітку чи взимку. Найголовніше, щоб в цей день Ви були щасливими, щоб щирі почуття переповнювали Вас, а усмішка не сходила з вуст. Ми з у свої чергу зробимо усе можливе, щоб все було саме так!

Звертайтесь, ми поділимось з Вами безліччю ідей!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!