uaru

Залишити відгук

Фото: (не більше 20 мб)
Дима и Женя
Дима и Женя
Как же приятно оглядываться назад и хвалить себя за удачно принятые решения. Несомненно, решение о сотрудничестве с Clevent было именно таким. Для нас, обоих молодоженов, сотрудничество с агенством любого плана было впервые. Всегда и все мы оба делали сами: еще давно- выезд на учебу за границей, потом -получения видов на жительство, затем гражданств, поисков работы в разных странах и организаций путешествий. Теперь, решив организовать свадьбу в Украине, живя за границей, мы тоже принялись за самостоятельное планирование. Но, видит Бог, ни преодоление бюрократии в Германии, ни самостоятельный путь к получению гражданства Австралии не сравняться по сложности с планированием нашей скромной свадьбы на 20 человек в Карпатах. Олеся и ее команда- Clevent- называются организаторами, но они являются много большим. Они не только организовывают, они создают свадьбу. Складывая образ того, что мы хотим, по нашим анкетам, не всегда внятным описаниям, разрозненным фотографиям из интернета и спонтанным идеям, они в итоге предлагают нам именно то, о чем мы мечтали. Беря на себя именно столько инициативы, сколько требовалось именно в нашем случае, будучи и мягкими, и настойчивыми когда это нужно, они работают на результат- день свадьбы, который превзойдет ваши ожидания и останется в вашей памяти и памяти гостей прекрасной сказкой. Спасибо замечательной Олесе, прекрасной и такой милой Кристине, и всем людям, которые по рекомендации Олеси были задействованы в нашей свадьбе- декоратор и визажист, видеографы и няня для малыша, музыкальная группа и шоу кузнеца. Каждый из них вписался идеально в именно наше настроение и стиль и добавили радости этому дню своим присутствием.
Андрій і Надя
Андрій і Надя
Дякуємо вам за організацію нашого свята. Технічні нюанси, декор, все на високому рівні. Кожен чітко знає своє завдання і виконує його. Підхід до роботи відповідальний. Велике вам спасибі, успіхів вам в майбутніх проектах.
Виктория и Константин
Виктория и Константин
Огромное спасибо вашей команде за незабываемый романтический ужин на крыше высотки во Львове! Мы в восторге! Отдельное спасибо фотографу за то, что сохранил эти моменты!Удачи вам! Хороших и благодарных клиентов! :)
Денис
Денис
Большое спасибо clevent и отдельное спасибо менеджеру Кристине. Все организовали отлично учли все пожелания. Буду рекомендовать вас друзьям.
Володимир і Таня
Володимир і Таня
Дуже дякуємо за такий приємний сюрприз!Ви молодці!Ще досі не віриться,що все було насправді!Обов"язково будемо рекомендувати Вас нашим друзям!
Настівка та Андрій
Настівка та Андрій
Дорогі Олеся і Ірино, ми щиро дякуємо вам за втілення нашої весільної мрії! Дякуэмо вам за те, що так професійно підійшли до всіх наших бажань і допомогли нам створити казку, про яку ми так мріяли. Пройшло вже три тижні з дня святкування, а ми знову і знову згадуємо той день і посмішка не сходить з наших облич. А наші рідні і друзі продовжують з захопленням писати і говорити, що такого суперового весілля вони ще не бачили ніколи :-) Ми поставили перед вами декілька складних завдань, додаткова складність яких з нашого погляду полягала в тому, що вся організація відбувалася в онлайн режимі. Як би там не було, а втілити в життя задуми і бажання інших людей - це вже саме по собі завдання не з легких. А коли в тебе немає змоги поспілкуватися з молодими вживу (а не по скайпу), коли молоді ніколи не були у Львові, але хочуть знайти в цьому місті САМЕ ТЕ місце для омріяної церемоніі, САМЕ ТЕ місце для святкування, то організація весілля ускладнюється якщо не втричі то точно вдвічі! Але ви профі! Ви впоралися на всі 100%. Вже при першому спілкуванні ми сказали вам, що найбільшим нашим бажанням є тепла, легка, чутлива атмосфера на весіллі. І це нам вдалося: емоційністю і теплом наповнили наше свято вже з перших хвилин ведуча церемоніі Даринка (яку ви рекомендували), ніжний вінтажний дизайн Наталі (ваш вибір майстра), ну а довершили образ нашого омріяного весілля відкритий і щирий ведучий Андрій і смачнюча кухня вибраного ресторану (доречі це також була одина з головних умов - вишукана смачна кухня). Я вже і не говорю про маленьке диво з весільною сукнею, яку я привезла з собою і вами рекомендовані кравчині-чарівниці за два дні до весілля зробили з величезної і неправильно пошитої сукні мою зручну і вишукану красуню. Неймовірні враження залишилися і від ранку нареченої в компанії професійних перукаря і візажиста. Чесно кажучи, я просто була дуже рада познайомитися з такими цікавими і щирими людьми. Я думаю, що це дуже важливо, щоб з людьми з яких починається весільний день, наречена відчувала себе затишно і комфортно. Тому хочу і тут подякувати за вдалий "підбір" людей. Я вже якось читала тут в коментарях, що Олесю назвали гарним психологом. Я можу цей факт лише підтвердити. Ще хочеться сказати, аналізуючи весь пройдений шлях від вибору агенціі і ранку після весілля, що ми б ніколи не організували весілля на такому рівні власноручно без вашої допомоги. Clevent з нашого досвіду - це професійність, надійність, індивідуальний підхід, майже цілодобовий support в усіх питаннях, відстоювання агенцією в першу чегру інтересів клієнта, влучні поради, економія коштів і просто класна тепла команда. Ми бажаємо вам багато цікавих і харизматичних нарежених, а також здобуття з кожним новим весіллям необхідного досвіду для подальшого росту і розвитку! Адже дарувати щастя - це особлива річ! З любов'ю Настівка & Андрій
Анастасія та Михайло
Анастасія та Михайло
Ми запросили Олесю Добрянську, агенція "Clevent", бути організатором нашого весілля, і результат перевершив всі наші сподівання. На той момент ми проживали у Львові менше року і не знали майже нікого з тутешніх. На щастя, один з наших знайомих порекомендував Олесю, бо вона організовувала їх свято. Ми перечитали всі відгуки, які тільки змогли знайті в інтернеті, про агенцію "Clevent" від їхніх клієнтів, і всі вони були надзвичайно позитивними. Тож ми зустрілись за 2 місяці до весілля, і з того моменту вона взяла все під свій контроль! Олеся відразу ж допитала нас про наші забаганки, уточнила наше бачення весілля і почала пропонувати перевірених особисто спеціалістів: декоратора, фотографа, ведучого, тощо. Як виявилося, Олеся була права щодо кожного з них. З її допомогою нам вдалося винайняти першокласних спеціалістів і одночасно вкластись у бюджет. Хотілося б окремо відмитити те, що Олеся має бездоганний смак. Це важливо, бо далеко не завжди можна самостійно визначитись, чого б хотів або не хотів на весіллі. Вона завжди готова порадити, що виглядатиме краще і що точно "спрацює". Clevent також допомагали нам з вибором меню для весільного столу і допомогли так, що гості й досі в захваті від весільних блюд. Олеся знає свою справу і завжди готова навіть вийти за межі своїх обов'язків (типу бути присутньою на церемонії в РАГСі, бо нам так було спокійніше). Ми дуже рекомендуємо Олесю Добрянську як весільного організатора за її високий професіоналізм і розуміння.
Неоніла та Юрій
Неоніла та Юрій
Креативність, енергія, швидке генерування ідей та пропозицій на будь-який смак від консервативно-стриманих до шаленно-неймовірних, організованість, розуміння і навіть передбачення наших побажань - це ті якості якими команда Clevent здобула нашу повну довіру, і в день весілля ми просто розслабились і отримували задоволення, бо були впевнені що все під контролем і наше свято в надійних руках! Я зазвичай керуюсь правилом: хочеш зробити щось добре – зроби це сам, але в даному випадку я рада що наш вибір пав саме на Clevent, бо просто не уявляю як би я встигла організувати і продумати таку кількість різних важливих моментів , не кажучи вже про вибір фотографа, відео-, звукооператора, ведучого, декораторів, ресторану… Маючи лише загальне уявлення про формат святкування і дуже мало часу для організації, ми отримали в результаті незабутнє, казкове і продумане до найменших дрібниць свято! Не знаю як дівчата встигали все, але їм вдавалось вирішувати всі труднощі, які виникали і навіть продумати наперед ті, які могли б виникнути) Весілля планувалось в вересні і дуже хотілось провести церемонію на природі. І хоча була велика ймовірність дощу саме в цей день, ми залишались спокійними, бо Олеся з командою вже продумали запасний план Б)) І таких випадків було багато, тому велике вам спасибі від нашої сім’ї та рідних за ті враження і щасливі моменти, які ми отримали завдяки вашому професіоналізму та любові до роботи якою займаєтесь!
Таня та Діма
Таня та Діма
Висловлюємо подяку від новоствореної сім'ї Ткаченків агенції "Clevent" та Олесі Добрянській! Наше весілля відбулося 18 липня і було справді казковим завдяки цій команді! Незважаючи на деякі незначні моменти - ми не пожалкували, що в цей важливий день поруч була саме Олеся. Процвітання Вам і гарних молодят!
Тоня
Тоня
Хочу выразить преогромнейшую благодарность Олесе и ее команде за организацию самого чудесного дня в нашей жизни, нашей выездной церемонии в Карпатах. Честно говоря, я настолько волновалась и не знала с чего нужно начинать но с первого же разговора с Олесей я успокоилась и доверилась ей. После мне вообще не пришлось ни о чем думать кроме как наслаждаться этим сказочным днем. Вся команда слаженная,веселая,душевные люди и действительно профессионалы. Спасибо вам огромное, мы этот день не забудем никогда!
Оля
Оля
28.08.2015 у нас було весилля.Завдяки Олеси та ии команди наше весилля пройшло прекрасно,без жодних притензий в сторону Олеси.Великий respect ий за все.Вси пидрятчики яких запропонувала нам Олеся видповидали тим коштам,яки були заплочени.Вона завжди вибирала нашу сторону в переговорах на рахунок цини.Пропускала через себе вси моменти - до,пид час та писля весилля,проживала разом з нами вси подии.Два тижня до весилля практично кожен день була знами.Виришувала люби,навить сами не значни питання.Олеся завжди усмихнена,привитна,вмие вислухати вси ваши задумки по организации весилля и що саме головне,професийно втилити их у життя.Хто мае можливисть навить не задумуйтесь приходить до агенции clevent и довиртесь професионалам.Ми обрали весилля пид ключ и були спокийни,що до весилля,що пидчас.Олеся ви сууууууупер,помичниця Ира тааакож.Grazie a voi!!!!P.S.Olga e Dima)))
Андрій Скоропад
Андрій Скоропад
З дівчатами легко працювати. Усі побажання було враховано. На звязку були завжди, це дуже важливо у процесі підготовки аби не втрачати дорогоцінного часу. Багатьох буде цікавити фінансова сторона підготовки, на цей рахунок хочу сказати, що в першу чергу "Clevent" пропонує найкращих підрядчиків по параметру "ціна/якість", все може бути підкоректоване під ваші можливості. У процесі роботи вам буде запропоновано дуже багато ідей, у деяких місцях вам самим доведеться вирішувати що вам потрібне, а що буде зайвим. Загалом співпрацею ми залишилися дуже задоволені, весілля пройшло плавно і без неприємностей. Можна сказати, що агенція "Clevent" у день весілля всі ваші переживання бере на себе.
Самсон
Самсон
Прошу вибачення за попередній пост. Дуже хороші дівчата. Дякую за свято!

Минулого місяця ми відсвяткували наше довгоочікуване весілля. Я завжди знала, що це буде особливий день, але наше свято получилось не просто особливим, а справді казковим. Я навіть можу сказати - ідеальним. Цим я завдячую Олесі Добрянській та її команді. Олеся зважала на всі мої побажання щодо організації весілля, давала важливі поради і швидко справлялась з усіма труднощами. Здавалось, що Олеся повністю відчуває мене. Вона завжди знала, як підняти настрій і побороти хвилювання. Олеся Добрянська не просто професіонал своєї справи, а ще й надзвичайно чуйна і щира людина. Я впевнена, що після знайомства з Олесею, ви захочете звертатись до неї знову і знову. Я хочу!:)
Наталія
Наталія
Дуже вдячна Вашій організації. З її допомогою я оригінально сказала "так" своєму коханому на його освідчення!) все пройшло на найвищому рівні, а головне організатори все зробили буквально за один день! Ви справжні професіонали!!! Успіхів Вам і процвітання!)
Andriy
Andriy
Дуже вдячний цій агенції за допомогу в організації освідчення. Дуже легко було співпрацювати. Дуже привітний персонал. Бомбезне оформлення. Після освідчення не тільки наречена була на сьомому небі від щастя, а і я сам, Бо малював собі цю картину в уяві, а вони зробили набагато краще. Народ, раджу всім, якщо ви їх знайшли, довіртеся їм і вони зроблять вам найкраще освідчення.
Андрій Волович
Андрій Волович
Шановна, Олеся! Група ДОКА щиро вдячна Вам за організацію прекрасного корпоративного святкування Нового Року 2015, приємну, святкову атмосферу та чарівні виступи колективів!!!
Компанія Рундіст
Компанія Рундіст
Хочемо подякувати Clevent agency; та особисто п.Олесі за неймовірно гарну та теплу атмосферу святкування річниці нашої фірми!Все було організовано на вищому рівні!Ми отримали масу позитивних емоцій від нашого святкування!!!Наше свято прикрасили своєю присутністю ведучий Дмитро Корнелюк,який вміло розважав наших гостей різноманітними конкурсами та жартами,а також майстер своєї справи фотограф Назар Ортинський!Ви влаштували нам незабутній вечір!
Христина
Христина
Привітик!) Я щиро дякую агенції "Clevent agency" за надзвичайно красиве свято, це було незабутньо!!! Тут працюють приємні та відповідальні люди! Організація та оформлення свята було на вищому рівні! Особлива подяка Олесі за підтримку та відповідальну роботу,за мега класний настрій та за атмосферу на святі. Ви дуже круті!) Рекомендую всім!)
Василь
Василь
Дякую агенції за організацію освідчення.Все було круто.Таня до цих пір відходить)))Успіхів!!!
Юля та Коля
Юля та Коля
Дякую Олесі та її команді за чудово організоване весілля! Святкували в ресторані «Варшава» 12.06.2013. Зі всіх агенцій Олеся підкупила своїм особливим вставленням та оперативністю. Після першої зустрічі не було сумнівів, що перед нами людина, яка не підведе.Весілля готувалось на відстані та по телефону. Через свою загруженість я днями не брала слухавки телефону на що Олеся була терпеливою і брала багато рішеннь на себе(за це особливе дякую ). В день весілля нам перекрили дорогу до готелю ( Замок Лева) через авторалі. В мене був шок, адже ми не могли виїхати з готелю. Спочатку я була розлючена і розгублена.Та завдяки оперативно принятому рішенню агенціїєю, ми таки вибрались і викуп відбувся в ресторані «Купава». Якщо б не було організаторів я не знаю, як би ми вирішили цей форс мажор! Окремо хочу зазначити порядність Олесі, яка не зважаючи на те, що можна було додатково заробити, відмовила на від Дзідзя, так як шоу програма була б перенасиченою. Був ньюанс, який псував весілля- це те,що було дуже жарко, кондиціонери не справлялись( але це швидше притензія до ресторану) . Оформлення залу і весільної церемонії була чудовою. Команда відеоператорів та фотографів супер!(матеріалом дуже задоволені) Ведучий був підібраний вдало(Жора Дєргачов )Дівчата, ви справді перевершили наші сподівання! Ще раз дякуємо! Процвітання Вам! Рекомендую агенцію усім!
Дякуємо велике за щирий відгук. Спасибі ,що обрали нашу агенцію. На Вашому весіллі ми здобули ще один досвід: тепер у нас в чек листі для координатора появилась така фраза «перевірити заздалегідь маршрути пересування наречених на предмет перекривання вулиць інспекторами ДAІ» ))))) Злагоди Вам та Любові!
clevent.com.ua
ответ
Oксана
Oксана
Щиро вдячні агенії "CLEVENT" за допомогу у виборі подарунка для мого чоловіка. Звжди виникають проблеми.що подарувати КОХАНОМУ , але не цього разу... Я разом із нашими дітьми звернулися до Олесі і Вона знайшла чудове рішення,а саме : Олеся запропонувала зняти відео-фільм про нас.Це була чудова ідея,адже це память на все життя. Фільм вийшов чудовий і подарунок незабутній. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ОЛЕСІ!!! БАЖАЄМО УСПІХУ І ПРОЦВІТАННЯ агенції "CLEVENT" з повагою Оксана.
І Вам дякую, що підписались на це! Найкраща подяка для мене – це сльози радості у твого чоловіка! Ми досягли своєї цілі: показати як сім’я любить та цінує його. Адже ми не так часто говоримо про це. З повагою та великою шаною до сімейних цінностей Олеся.
clevent.com.ua
ответ
Петро та Марія
Петро та Марія
Прийміть щирі вітання зі створенням сайту та подяку за організацію, оформлення та супроводження важливої події у нашому житті - наше весілля (24.04.2010 р.). Безумовно були переживання, але завдячуючи Вам (особливо Олесі, яка з любов'ю віднеслась до нас та своєї роботи) все пройшло дуже чудово. Всі, з ким ми зустрічалися, де б ми не були, приймали нас як рідних, навіть краще)))). Ми, наречені, неначе побували у казці, ви зробили нас щасливими!!! Все було продумано до дрібниць. Таке свято дійсно запам’ятається надовго. Бажаємо вам надалі творчого натхнення, успіхів у роботі, сповнених цікавими ідеями та багато, багато хороших клієнтів. ДЯКУЄМО!!!
Дякуємо, Маріє за теплі слова! Незважаючи на те, що пройшло не мало часу з моменту вашого весілля дуже приємно ще раз читати слова подяки і ми дуже раді,що до сих пір на зв'язку з Вами, маючи змогу спостерігати як ростуть дітки наших наречених.Здоров'я та миру Вам!!!
clevent.com.ua
ответ
Денис та Олександра
Денис та Олександра
Цього року ми святкували вже третю річницю створення нашої сім'ї. Цього року, як і минулого, як і позаминулого ми згадували як це було :) - і спогади ці щасливі! Випадкових зустрічей не буває, тому скажу відверто, що я щаслива зустрічі саме з Олесею! Можливо для когось банальними можуть бути слова вдячності, адже це була її робота - організувати наше свято. Але для мене це стало дуже сильною підтримкою і допомогою. Потрібно добре знати людей і розуміти їх психологію, щоб підібрати їм найкращого саме для них тамаду (Роман Трачук), зал ("Узлісся"), музику (Вікторія Зяблікова і Ко), мега-круту декоратора (Людмила) і ще багато багато моментів, які складаються у неймовірно казкову картинку - саме таку про яку мріє двоє закоханих людей. Найважливіше в роботі організатора весілля - зробити все так, щоб свято було організовано якнайкраще, АЛЕ, щоб здавалося щоб все організувалося само собою :), і його (в даному випадку її), тобто організатора, не було видно для гостей, які насолоджуються святом! Це важко пояснити :), але дуже відчутно коли так не є! У нас все було ідеально - це було НАШЕ свято, воно було для НАС, про НАС і заради НАС! Дякую Олесю, що живеш своєю справою, дякую за те, що спогади про твою роботу завжди щасливі і приємні, і взагалі за те, що ти така як ти є!
Саша та Денис, дякуємо і вам! Працювати і створювати для Вас весілля було великим задоволенням! Як фізичним так і моральним))Моя робота чудова, адже я маю змогу знайомитись та спілкуватись з такими чудовими людьми і споглядати, як вони створюють міцні сім’ї та народжують прекрасних дітей! Щастя Вам, любові та ще діток))))З любов’ю Олеся.
clevent.com.ua
ответ
Володя та Лариса
Володя та Лариса
Вітаю Вас з створенням нового сайту! Хоча наше весілля було давно,з задоволенням пишу відгук) Я не пам'ятаю все по деталях,але було все круто. Дуже було просто та приємно спілкуватись.Тішило те, що ми вклались у бюджет.Тамада Ігор Вовк нам дуже підійшов.Великого коштів на оформлення не було, але на мірки тих часів все виглядало чудово.Подобалось і те, що дівчата чітко розуміли,що ми хочемо і ми зекономили багато часу!Радимо усім!Не багато в нас час таких відповідальних людей! З повагою та вдячність Володя та Лариса.
Дякуємо щиро за відгук! Добре пам’ятаємо кожне наше весілля. Ми були втомлені та не хотілось розставатись)) Компанія просто супер! Спасибі ще раз за щедрі чаєві!))Діткам та Вам здоров’я міцного!
clevent.com.ua
ответ
Юрій
Юрій
Вкотре організоване дитяче свято від агенції "Clevent" знову потішило наших діток. Дівчата пропонують завжди цікаві ідеї і програми.Дякую,що все підготували та проконтролювали!Задоволені на всі 200%.
Дякую, що не зраджуєте агенції! Так і до весілля діток доживемо Мартуся така красуня у Вас! Ми і надалі будемо пропонувати Вам цікаві програми. Здоров’я Вам та родині!
clevent.com.ua
ответ
Ірина та Василь
Ірина та Василь
Наше весілля, було дійсно нашим. Я не переживала ні за що, я просто насолоджувлась тим днем. Гості в захваті, ми щасливі. Я розуміла що наші гроші пішли на наше весілля.І це незабутньо. Кожна дрібниця, і моя забаганка була врахована. Дівчатка ви набігались,але я вдячна. Емоції просто переповняють мене.Ще раз Спасибі.

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!