uaru

Підготовка до весілля. Етапи роботи

 Ви ознайомилась з нашими цінами в розділі весільний бюджет

 Вам сподобались наші роботи та відгуки?

Телефонуйте!!! +38 (096) 349-33-00 +38 (095) 873-36-33 

Будемо раді створити для Вас розкішне весілля!

Ось як відбуватиметься робота та підготовка до весілля?

1Перша зустріч

Ми зустрінемось в приємній теплій атмосфері. Ви розкажете основні дані про своє весілля (дата, кількість гостей, побажання до місця банкету та весільної церемонії). Ми будемо спілкуватись про те, чого хочете, а чого ні. Ми покажемо нашу папку ідей для того, щоб побачити які речі  викликають у Вас особливі емоції. Звісно,ви переглянете наші роботи, щоб Ви переконалась, що все буде організовано на найвищому рівні! Якщо з першої зустрічі ви зрозумієте, що ми саме ті люди на яких можна покластись-підписуємо угоду. Завдаток складає 5000 грн.


2. Друга зустріч

На другій зустрічі ми або підписуємо угоду, або вже презентуємо ідею та концепцію весілля. Хочу звернути Вашу увагу на те, що  детальна розробка концепції – велика творча робота команди і надається лише після підписання договору та внесеного завдатку. З цього моменту – Ви станете "Нашими" smiley 

На Вас чекатиме приємний сюрприз, Ви щасливі відправитесь додому, а ми  робитимемо все  для того, щоб день весілля став кращим у Вашому житті.


3. Ресторан та виїзна церемонія.

Ми запропонуємо Вам  місця (територію) святкування згідно  побажань і вимог. Ви будете мати основні дані про кожного з них, плюси та мінуси. Вибираємо, їдемо дивитись


4. Зустріч з декоратором та флористом.

На зустріч з Вами декоратори та флористи прийдуть в варіантами ідей для весілля. На цьому етапі ми з Вами повинні визначитись з кольоровою гамою, ідеєю та стилістикою святкового прикрашення. Процес народження ідеї – не легкий, тому, будуть моменти корегування.


5. Ви отримаєте презентацію та кошторис по декору.

Флористика та декор – це речі, які створюють основне враження про весілля. Це те, що залишиться у Вашій пам’яті  та гостей на все життя! Це те, що робить весілля ексклюзивним. У нас можна замовити ВІЗУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ПРОЕКТ , який дозволить побачити оформлення ще до весілля. Ви отримаєте кошторис , після затвердження якого вноситься передоплпта за декор та флористику 50%


6. Зустріч зі стилістами.

Розробляємо стиль нареченого та нареченої. Вибираємо сукню, костюм.

Наш іміждмейкер може супроводжувати Вас усюди!!!

Підбираємо макіяж та зачіску.


7. Розробка поліграфії

Запрошення, книга бажань, посадкові картки на столи, план розсадки. Згідно ідеї весілля. В сучасній поліграфії є справжні шедеври!


8. Зустріч з ведучим

Ви будете мати кілька ведучих на вибір. Ми розповімо про  переваги кожного, а наш досвід підбору ведучих дозволяє попадати майже в десятку! Вибираєм ведучого, приступаємо до написання сценарію.


9. Вибір музичного супроводу

Ви переглянете попередні презентації груп, а потім ми їдемо разом їх прослуховувати наживо.


10. Зустріч з фото та відеографами.

Також не дешева стаття витрат.

Щоб зрозуміти кому і за що платите, Ви познайомитесь з найкращими особистостями, їхніми роботами, поняттями про весільну зйомку.


11. Затверджуємо сценарій.

Визначаємось як буде проходити зустріч гостей, весільна церемонія, перший танець, сюрприз наречених, вивіз торта, передача сімейного вогнища…. і багатьох інших моментів.


12Вибираємо шоу програму

Шоу програму вибираємо згідно концепції та сценарію весілля. Вам будуть надані цікаві варіанти розваги для гостей. Затверджуємо.


13. Ви отримуєте остаточний кошторис.

Після затвердження всіх сум по бюджету, Ви вносите передоплату 50%, а ми вносимо передоплату всім решту задіяним службам чи послугам.


14. Далі ми все готуємо, а Ви відпочиваєте.


15. Заключний етап:

Репетиція церемонії, та контроль багатьох моментів…


16. В день весілля Ви прокидаєтесь в хорошому настрої.

Ми поруч))) Команда Clevent на місцях з чітким розумінням того, що і як буде відбуватись впродовж всього Вашого весілля. Координація Вашого весілля дозволить в повній мірі насолодитись святом!


Як може  проходити Ваш весільний день читайте тут

Є запитання? З задоволенням допоможемо - телефонуйте!

+38 096 349 33 00

+38 095 876 63 66

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!