uaru

Декор весільного автомобіля - практичні поради

Декор автомобіля нареченого і нареченої, так само важливий, як декор весільної зали. Ваше авто повинно гармонізувати з характером всього заходу, плаття і букету нареченої. Можливостей прикрасити автомобіль насправді дуже багато: починаючи від готових декоративних елементів до вишуканих прикрас з живими квітами.

Декор весільного автомобіля зі штучних квітів і прикрас

Такі декорації для весільного автомобіля можна зробити самостійно, використовуючи готові декоративні елементи. Їх можна придбати практично в будь-якому магазині з прикрасами. Вибір величезний, від класичних кольорів і повітряних куль, красивих букетів, перлів до різноманітних прикрас на дзеркала, антени і ручки. Дуже цікавий ефект дає використання повітряних тканин, таких як шифон або тюль. Створені композиції, таким чином, нададуть Вашому авто легкості, ніжності і трішки таємничості.
Оформлення автомобілів цього типу характеризуються міцністю і простотою установки. Крім того, використовуючи штучні квіти і прикраси Ви можете бути впевнені, що вони не вицвітуть занадто рано і не зіпсують планований ефект.

Декор весільного автомобіля з живих квітів

Дуже оригінально виглядає весільний автомобіль, прикрашений живими квітами. Вони виглядають дуже красиво і природно. Єдиним їх недоліком є ​​те, що, на жаль, вони недовговічні. Особливо в літні місяці, квіти можуть витримати лише кілька годин, а потім зів'януть. Взимку вони піддаються впливу морозу і інших несприятливих погодних умов. Майте це на увазі при виборі живих прикрас для автомобіля. 
Та в даний час існують спеціальні препарати і пластикові пляшки з водою, які продовжують життя квітів, що допоможе Вам зберегти їх якомога довше. Не забудьте про це, якщо обираєте живі декорації!

Важливо: всі елементи декору повинні бути прикріплені до автомобіля стабільно і надійно, щоб їх не знищили ні швидка їзда, ні погодні умови. Квіти, букети і віночки найчастіше кріпляться до автомобіля за допомогою спеціальних присосок або двосторонньої клейкої стрічки.

Допомогти з декораціями весільного авто, а також в організації весілля у Львові допоможе весільна агенція "Clevent"!

Декор весільного автомобіля підкреслює святковий характер заходу та протягом тривалого часу залишається в пам'яті молодих і гостей. Ми точно знаємо, що сам автомобіль і прикраси складають єдине ціле, тож до цієї справи ми підходимо так само серйозно, як і до організації самого свята. Звертайтесь - весільна агенція "Clevent" допоможе організувати найкраще весілля у Львові, а наші декорації вразять кожного!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!