uaru

Чому варто найняти професійного бармена на весілля? 

Бармен-шоу уже протягом декількох років є однією з найпопулярніших послуг на весіллі! Професійний бармен створює затишну і доброзичливу атмосферу, розважає присутніх і створює різноманітні коктейлі на смакові переваги гостей. Бармен-шоу на весіллі -  це універсальний вид шоу-програми для гостей будь-якої вікової категорії, що не залишить байдужими ні бабусь ні маленьких діточок. Крім того це не лише красива послуга, але й зворушлива, смачна і доступна!

А ось відповіді на питання, котрі найчастіше турбують молодят:

Що ж таке бармен-шоу?

Бармен-шоу - це ідеальна розвага для весілля, продумана до найдрібніших деталей. Ця програма полягає у виконанні двох завдань: 1. забезпечити всіх бажаючих смачними алкогольними і безалкогольними коктейлями; 2. розважати гостей.
Дане шоу - це:

  • жонглювання пляшками, чарками, шейкерами одночасно з приготуванням коктейлю;
  • вогняні коктейлі замість свічок;
  • піраміда з шампанського;
  • музичний та піротехнічний супровід.

Чи готує бармен безалкогольні напої? 

Звичайно, серед гостей завжди знайдуться й такі, що не п'ють! Тому коклейлі можна приготувати найрізноманітніші...

Як і скільки часу займає бармен-шоу? 

Бармен-шоу - додаткове шоу, яке відбувається перед усіма гостями. В основному це близько 10/15 хвилин у поєднанні зі всіма сюрпризами для глядачів. Не довго, але вражаюче! Та для того, щоб відчути це Ви повинні побачити! 

Скільки коштує ця послуга? 

Все залежить від кількості людей та обраного алкоголю. Завжди можна адаптуватися до бюджету молодих, але пам'ятайте, що ціна = якість. 

Допомогти огранізувати весілля та найняти професійного бармена у Львові може івент-агенція "Clevent"!

Івент-агенція "Clevent" у Львові - це команда професіоналів, котрі на високому рівні організують Ваше весілля або ж окремі послуги, серед яких і бармен-шоу. Ми твердо можемо сказати, що замовляючи бармен-шоу у нас, Ви можете бути впевнені, що Ваші гості будуть задоволені і вражені, адже такого вони ще не бачили!
Звертайтесь до івент-агенції "Clevent" та зробіть своє весілля феєричним!

Залишити коментар

Фото: (не більше 20 мб)

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!