uaru

Cценарій весілля

Що таке весільний сценарій і у яких випадках за нього треба платити окремо?

Під безкоштовним сценарієм мається на увазі сценарій – таймінг та ведення весілля ведучим по його сценарію(звісно, адаптованого під ідею та концепцію Вашого весілля)

Таймінг - включає в себе щохвилинний хід дії заходу - в ньому вказано час початку , час тостів , час танцю молодих , час виходу артистів , час подання та зміни страв , час виносу весільного торта.

 Таймінг робиться безкоштовно , але підходить не для всякого весілля. Швидше за все , він підійде для стандартних невеликих заходів : де все просто , ясно і зрозуміло. І покладаємося ми в основному на професійні якості ведучого - оскільки в цьому випадку все, що буде сказано ведучим  ніде не регламентується. Прописаного сценарію у нас немає. Це не означає , що це погано. Досвідчений ведучий , знає всі тонкощі ведення весіль , в 99,9 % випадків впорається з цим завданням.

В будь – якому випадку будьте готові, що від Вас , можливо, будуть потрібні сили , час і Ваш творчий потенціал для втілення свого весільного сценарію , незважаючи на те , що у вас є ми - організатори вашого весілля ! Це найважливіша частина нашої з вами організаційної роботи , яка потребує спільних , спільних зусиль.

Для того що б перейти до розробки та написання сценарію , нам треба мати від вас інформацію про ваших друзів і рідних , ваші побажання щодо програми . Здавалося б , немає нічого простішого . Але тут є маленький нюанс: Ви знаєте все про своїх друзів , про себе і про те , що ви хочете побачити на весіллі - тонкість в тому , що б точно сформулювати і донести цю інформацію до нас . А ми в свою чергу , маємо поєднати всі Ваші бажання і можливості!

У якому випадку наречені платять за сценарій?

Для нестандартних , креативних і ексклюзивних весіль з розробленою оригінальною концепцією , за участю великої кількості артистів, «зіркового » ведучого важливо і необхідно написання детальний сценарій і бриф . Без них не обійтися. У цьому випадку залучається наша креативна команда та  професійний сценарист.  Ми займаємосья розробкою концепцій і написанням вашого оригінального весільного сценарію , де прописується кожна дрібниця , аж до кожного слова ведучого.

Причому , спочатку пишеться так званий «художній » сценарій :

У ньому детально прописуються абсолютно все , що відбуватиметься на заході - послідовність тостів , виходи артистів , всі слова ведучого. Потім на основі цього затвердженого сценарію складається

 «технічний » сценарій - детальний щохвилинний і,навіть, по секундний план з описом всіх елементів заходу ,всіх дій, технічних особливостей та характеристик. Виходячи з нього, складається окреме технічне завдання для кожної зі служб, задіяної на вашому весіллі : технічній службі, службі, яка відповідає за звук і світло , менеджерам агентства , кейтерингу або ресторану і т.д.

Тільки у цьому випадку Ви оплачуєте окремо написання сценарію. Вартість залежить від складності заходу. Наше агентство не продає окремо послуги написання сценарію. Ми робимо це виключно для наших наречених.

У будь-якому випадку координатори агенції  діють за таймінгом, прописаним для них – по секундним ходом дії заходу і всіх служб, що працюють на цьому заході. У таймінг прописуються маршрути пересування нареченого і нареченої, гостей, номери машин , час приїзду і виходу артистів, саундчек(репетиції) ; час подачі закусок, гарячого , торта і т.д. Від злагодженості дій і розуміння  усіх служб залежить , як пройде ваше свято ! Наскільки будете задоволені Ви і Ваші гості!

І тільки тому нам дуже важливо працювати зі своїми власними службами. У цьому випадку , є 100 % вірогідність , що все пройде відмінно. Працюючи з людьми роками , ми без слів розуміємо один одного !

А злагоджена команда - запорука успіху будь-якої справи .

І ще один важливий момент . Весілля - це «живий організм » , в ньому завжди можуть відбутися несподівані зміни . Якийсь момент щось може піти не за сценарієм (хтось захоче сказати тост , хтось запізнився і т.д.). Всього вгадати не можливо , адже на весілля запрошено багато гостей і в будь-який момент можуть бути внесені зміни.

 Для того , що б все пройшло гладко і цього ніхто не помітив , а зміни не вплинули кардинально на хід подальшого розвитку , у вас є ми і наша злагоджена команда! А невеликий експромт може додати особливу родзинку вашому весіллю.

Ну , що ж концепція продумана , сценарій пишеться , час вибирати ведучого!

Повернутися в розділ Організація весілля або Весільна шоу -програма.

Наше портфоліо

×

Вже виходите?
Давайте залишимось друзями!